Reklama

Reklama

Besides "Of Joy": Tytuły są rzeczą umowną

Zwycięzcy ósmej edycji "Must Be The Music" prezentują pierwszy singel z nadchodzącej płyty "Everything Is".

Besides w gotowości

Jak już informowaliśmy, druga płyta instrumentalnego, postrockowego kwartetu ukaże się 15 października. Tego samego dnia zespół z Brzeszcz ruszy w trasę koncertową.

"Trudno dopatrywać się w naszych utworach jednoznacznych interpretacji, nie chcemy narzucać tego odbiorcy. Tytuły są rzeczą umowną, która ma nakierować słuchaczy na to, co chcieliśmy przekazać w danym momencie" - mówi gitarzysta Piotr Świąder-Kruszyński. "Nasz nowy album, wydaje mi się zdecydowanie dojrzalszy brzmieniowo od swojego poprzednika" - dodaje muzyk Besides.

Reklama

Tym razem zespół postawił na brudne brzmienie gitar oraz więcej elektroniki, co sprawia, że nie tylko znajdziemy na niej melancholijne muzyczne pejzaże, które przeważały na poprzednim krążku, lecz także niespokojne, trzymające w napięciu partie dźwięków. Album składa się z ośmiu utworów, których produkcją zajął się Maciej Karbowski znany z zespołu Tides From Nebula i Moonglass. Za szatę graficzną, tak jak w przypadku debiutu "We Were So Wrong" (2013) odpowiada Danuta Kazimierczak.

Posłuchaj Besides w serwisie Muzzo.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Besides

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje