Reklama

Arka Noego najlepsza w maju

Dość ciekawie przedstawia się lista albumów najlepiej sprzedających się w maju w Polsce. Można powiedzieć, że był to zdecydowanie polski miesiąc. W pierwszej piątce jedyną zagraniczną płytą jest "Oops... I Did It Again" Britney Spears.

Najlepiej sprzedającą się płytą w maju, co może być sporym zaskoczeniem, okazał się album "A gu gu", nagrany przez dziecięcą grupę Arka Noego, założoną przez Licę, członka zespołu 2TM2,3. Do końca maja rozeszło się ponad 200 tysięcy egzemplarzy!! Na miejscu drugim, z wynikiem ponad 70 tysięcy egzemplarzy, uplasowała się Kayah z płytą "Jakajakayah". Trzecie miejsce przypadło najnowszej płycie Britney Spears, która rozeszła się w nakładzie ok. 50 tysięcy egzemplarzy. Na miejsce czwarte majowego zestawienia ZPAV (Związek Producentów Audio Video) trafili weterani z Budki Suflera z płytą "Bal wszystkich świętych", która - co jednak warto pamiętać - trafiła do sklepów dopiero w ostatnich dniach minionego miesiąca.

Reklama

Na pozycję piątą spadła najlepiej sprzedająca się płyta kwietnia, czyli grupa Brathanki i jej "Ano!". Na miejscu dziewiątym uplasował się zespół Pearl Jam, ale po czerwcowych koncertach w Katowicach jest bardzo prawdopodobne, że album "Binaural" przesunie się w górę.

Pozostałe miejsca w pierwszej dziesiątce należą w maju do składanek. Są to kolejno: "Mama i ja vol.4", "Smerfne Hity 7", "Greatest Hits" Whitney Houston, a pierwszą dziesiątkę zamyka album "Bravo Hits".

Pełna lista najlepiej sprzedających się albumów w Polsce - kliknij tutaj

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Arka Noego | Noe | Britney Spears | arka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy