Reklama

Ariana Grande stworzyła trzy różne wersje "Thank U, Next"

Ariana Grande w trakcie prac nad "Thank U, Next" stworzyła trzy wersje piosenki, gdyż nie była pewna, jak w najbliższej przyszłości będzie wyglądać jej życie prywatne.

Ariana Grande zdradziła nieznane dotąd szczegóły dotyczące jej najnowszego hitu "Thannk U, Next"

"Thank U, Next" to jeden z singli, którym Ariana Grande zapowiadała najnowszy album o takim samym tytule. Utwór szybko stał się hitem i zawładnął listami przebojów.

Reklama

Niedawno w jednym z wywiadów wokalistka zdradziła, że to, co poznaliśmy, nie jest jedyną wersją hitu, i że istnieją jeszcze dwie inne. Stworzyła je dlatego, że związek z ówczesnym chłopakiem był tak niestabilny, że nie wiedziała, co może stać się kolejnego dnia.

W jednej z tych wersji artystka śpiewa m.in. o ślubie z Pete Davidsonem - sprawdź tekst i polskie tłumaczenie utworu "Thank U, Next"!

"W moim związku było różnie, nie wiedziałam, co się za chwile wydarzy (…) zerwaliśmy na chwilę, stworzyłam inną wersję, potem znowu do siebie wróciliśmy i powstała jeszcze jedna. A potem znowu się rozeszliśmy, więc skończyło się na tej wersji" – powiedziała Grande.

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "Break up with your girlfriend, i’m bored" w serwisie Teksciory.pl!

Ariana Grande i Pete Davidson zaręczyli się zaledwie po kilku tygodniach związku. Pierwsze uczucie okazało się jednak mało stabilne i już po kilku miesiącach bycia ze sobą, Ariana i Pete się rozstali.

Aktualnie media rozpisują się o romansie Pete'a z dużo starszą od niego aktorką Kate Beckinsale.

Z kolei Grande z początkiem roku oznajmiła, że zostaje singielką. Artystka oświadczyła to na swoim Twitterze pisząc, że do końca roku, a może nawet na zawsze, ma zamiar zostać sama i z nikim się nie wiązać.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ariana Grande

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje