Reklama

Adele choruje od kilku tygodni

Adele od kilku tygodni walczy z chorobą będąc w trasie koncertowej Adele Live 2016.

Adele choruje od kilku tygodni

Piosenkarka odwołała już koncert w Phoenix (17 sierpnia) z powodu złego stanu zdrowia. W zaktualizowanym wideo skierowanym do fanów, Adele wyjaśnia co jest przyczyną tego koncertowego niefartu. Artystka przyznała, że walczy z ostrym przeziębieniem od kilku tygodni.

Reklama

Gwiazda opowiada o swoich przypadkach zdrowotnych w emocjonalnym wideo zamieszczonym w mediach społecznościowych. Wspomina, że nawet kiedy podczas niektórych koncertów w swojej karierze czuła się fatalnie, próbowała dać występ. Na koncercie w Belgii, ostra biegunka nie przeszkodziła jej w występie, ale zdecydowanie go utrudniła.

Adele cierpiała na różne choroby, które krzyżowały jej plany zawodowe. M.in. na grypy i zapalenia krtani, które ciężko było wyleczyć. Jednak mimo to, jak sama przyznała, zawsze starała się dać show na wysokim poziomie.

Wokalistka podróżuje po całym świecie w ramach trasy "". Nagłe odwoływanie koncertów nie jest pierwszą taką sytuacją dla artystki. W 2011 roku, z powodu nagłej operacji gardła, była zmuszona odwołać całą trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych.

W wideo zamieszczonym na Instagramie piosenkarki na kilka godzin przed anulowanym koncertem w Phoenix, skierowała do fanów słowa tłumaczące jej postępowanie. Przeprosiła fanów, wyrażając głęboki smutek i rozczarowanie. Tłumaczyła się przewlekłą gorączką. "Gdybym zdecydowała się na występ, nie byłby on najlepszej jakości" - tłumaczyła.

Adele dodała również, że próbowała przygotować się do występu, ale rozgrzewka nie poprawiła jej stanu. Wokalistka zaznaczyła, że musi dbać o siebie, gdyż wiąże duże plany z nowymi projektami.

Wielokrotna laureatka nagrody Grammy, swoją aktualną trasę koncertową "Adele Live 2016" rozpoczęła w lutym 2016 roku. Tournee zakończy przełożony na 21 listopada koncert w Phoenix.

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "Sorry" w serwisie Tekściory.pl

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Adele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje