Reklama

Reklama

Stróże Poranka po raz trzeci

We wrześniu ukazała się trzecia płyta grupy Stróże Poranka, która przy pomocy rockowej muzyki przekazuje chrześcijańskie treści. Fragmentów albumu "alfa omega" możecie posłuchać na ich profilu w serwisie Muzzo.pl.

Stróże Poranka istnieją od września 2002 roku, kiedy to grupa przyjaciół należąca do Salezjańskich Wspólnot Ewangelizacyjnych zapragnęła nagrać autorską płytę. Miał to być jednorazowy projekt, jednak jak się później okazało to był dopiero początek.

"Połączyliśmy to z zaproponowaną przez Jana Pawła II ideą, która zaprasza nas wszystkich do podjęcia się szczególnej misji - Papież zaprasza nas do tego, byśmy byli Stróżami Poranka; strażnikami światła, którym jest Jezus Chrystus. Muzyka, którą tworzymy jest swego rodzaju odpowiedzią na papieskie zaproszenie. W całej swej istocie, jest ona dla nas sposobem na życie modlitwą" - przekonują muzycy.

Reklama

Zespół tworzą: chusti - Paweł Chustak (wokal), zielony - Mariusz Pietrow (bas), seba - Sebastian Połoński sdb (gitara), benek - Bernard Adamczyk (gitara), kempes - Mateusz Kempiński (saksofon) i najbardziej znany w tym gronie krzyżyk - Tomek Krzyżaniak (bębny), występujący także w Armii i Turbo.

Sprawdź profil Stróżów Poranka w serwisie Muzzo.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy