Reklama

Rockandrollowy Salon Sław: Gunsi przyjadą w klasycznym składzie!

Klawiszowiec zespołu Guns N' Roses, Dizzy Reed, potwierdził, że na gali włączenia grupy do Rockandrollowego Salonu Sław pojawi się oryginalny skład Gunsów.

Nie wiadomo natomiast, czy podczas uroczystości, która odbędzie się 14 kwietnia w Cleveland, panowie - zwłaszcza Axl Rose i Slash - zapomną o niesnaskach i razem zagrają.

Reklama

Dizzy Reed zapowiedział, że na gali zjawią się wszyscy muzycy, którzy nagrali album "Appetite For Destruction" w 1987 roku, a więc: Axl Rose, Slash, Izzy Stradlin, Duff McKagan i Steven Adler. Z pewnością należy się również spodziewać Matta Soruma, który w kolejnych latach zastąpił Adlera na perkusji.

"Nie wiem, co się wydarzy, ale mam przeczucie, że kiedy już się wszyscy spotkają, będzie naprawdę super" - powiedział Reed, który dołączył do Guns N' Roses w 1990 roku.

Klawiszowiec przyznał jednak, że Axl Rose, który dowodzi obecnym składem słynnej grupy, nie rozmawiał jeszcze z McKaganem, Stradlinem i Adlerem na temat wspólnego występu.

Przypomnijmy, że oprócz Guns N' Roses do Rockandrollowego Salonu Sław zostaną w tym roku włączeni także: Faces, Red Hot Chili Peppers i Beastie Boys.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Guns N'Roses | sławy | Reed | Axl Rose | Slash

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje