Reklama

Odin Dragonfly przed Fishem

Akustyczny duet Odin Dragonfly złożony z udzielających się w Mostly Autumn: Heather Findlay oraz Angeli Gordon poprzedzać będzie Fisha podczas jego październikowej trasy w Polsce "Clutching at Stars".

Odin Butterfly powstał w 2005 roku. Duet ma w dorobku demo zawierające utwory "This Game", "Bitterness Burnt" i "Given Time". Panie pracują nad kolejnymi autorskimi piosenkami, które znajdą się na debiutanckiej płycie "Offerings".

W twórczości Odin Dragonfly można usłyszeć echa Kate Bush, Stevie Nicks, Joni Mitchell i Tori Amos. Na koncertach Heather i Angela sięgają po swoje kompozycje, zarówno te solowe, jak i z dorobku Mostly Autumn. Pojawiają się także przeróbki innych wykonawców.

Przypomnijmy, że Fish przyjedzie do Polski na 10 koncertów by promować nową płytę "Thirteen Star" (premiera zaplanowana jest na październik). Na trasie pojawią się również utwory Marillion pochodzące z albumu "Clutching at Straws".

Reklama

W rozpisce zaszła jedna zmiana - 27 października w Bielsku-Białej Fish wystąpi w Domu Muzyki - Bielskim Centrum Kultury. Szczegóły trasy znajdziecie tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Fish | The Dumplings | trasy | Derek William Dick
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy