Reklama

Journey wyrusza w kolejną podróż

Journey, legendarna amerykańska formacja rockowa, wyda wreszcie nowy materiał. Album zatytułowany "Arrival", powinien pojawić się w Stanach Zjednoczonych 12 września.

Po długim milczeniu zespół reaktywował się kilka lat temu w oryginalnym składzie, z wokalistą Stevem Perrym i gitarzystą Nealem Schonem. Ten ostatni z pewnością znany jest starszym fanom rocka ze współpracy z Carlosem Santaną. Trasa koncertowa po Stanach Zjednoczonych i wydana po jej zakończeniu płyta, okazały się wtedy wielkim sukcesem. Ku zaskoczeniu wszystkich, grupę opuścił wówczas Steve Perry. Na szczęście dla fanów, znaleziono jego następcę w osobie Steve'a Augeri, który okazał się godnym następcą i - co najważniejsze - został zaakceptowany przez starych fanów. Być może było to spowodowane tym, iż jego głos jest podobny do głosu poprzednika. Wokalista wypadł ponoć znakomicie podczas ubiegłorocznej, krótkiej trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych.

Reklama

Na nowym albumie znajdzie się 12 utworów. Jego japońska wersja zawierać będzie jedną dodatkową kompozycję. Oprócz Schona i Steve'a Augeri nagrali go: grający na instrumentach klawiszowych Jonathan Cain, perkusista Deen Castronovo i basista Ross Valory.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje