Reklama

Guru Markowski

Grzegorz Markowski, frontman grupy Prefect, zadebiutuje wkrótce na dużym ekranie. Trwają zdjęcia do filmu "Córa marnotrawna", nowego dzieła Andrzeja Kondratiuka, w którym wokalista zagra jedną z głównych ról.

Nie wiadomo jeszcze, o czym dokładnie będzie film, ale dowiedzieliśmy się, że wokalista Perfect zagra w "Córze marnotrawnej" postać nawiedzonego guru. "Andrzej mówi, że co bym nie zrobił, co bym nie powiedział, to i tak wyglądam jak guru. Ja mam po prostu taką dosyć ciężką facjatę. Najdłuższy nos w polskim rock n'rollu. A mówiąc poważnie, na każdej twarzy jest napisane to, co się kiedyś w życiu przeszło i przeżyło. Ja na swojej mam wypisane dużo. Ta twarz może komuś coś powiedzieć. Choćby to, że kefir nie był moim ulubionym napojem, albo że kobiety są w moim życiu szalenie ważne" - przedstawił swoje aktorskie predyspozycje Markowski, któremu w filmie partneruje Iga Cembrzyńska, żona reżysera.

Reklama

"Nie spodziewałem się, ale jest tak wspaniałą kobietą, że może ze mnie korzystać, jak tylko jej się żywnie podoba" - zachwycił się Cembrzyńską wokalista.

Życie na gorąco

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Perfect | wokalista | markowska | markowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje