Reklama

X Factor

Po finale "X Factor". Marta Bijan: Nie chciałam wygrać

Zaskakujące wyznanie 18-letniej Marty Bijan, która w finale "X Factor" zajęła ostatecznie drugie miejsce.

W sobotę (31 maja) późnym wieczorem poznaliśmy wyniki czwartej edycji "X Factor". Program wygrał pochodzący z Ukrainy Artem Furman, przed Martą Bijan i Anną Tacikowską.

Reklama

Przez wielu (w tym m.in. jurora Kubę Wojewódzkiego) 18-letnia Marta uznawana była długo za główną faworytkę do wygranej. Dla młodej wokalistki taki wynik jest jednak spełnieniem marzeń.

"Mało kto mi uwierzy, ale bałam się wygranej i z jednej strony nie chciałam wygrać, ale chciałam nie mieć tego trzeciego miejsca. Dla mnie to wymarzona nagroda, bo auto mi się nie przyda, jeśli chodzi o pieniądze to i tak nie miałabym na co tego wydać" - mówi Marta Bijan.

Przypomnijmy, że główną nagrodą jest kontrakt płytowy, 100 tysięcy zł i samochód. Marta z kolei otrzymała nagrodę specjalną od MTV - nagranie profesjonalnego teledysku.

"Klip to był dla mnie główny cel. Przyszłam do programu, żeby pokazać światu moje autorskie kawałki i dla mnie taka nagroda jest dużo cenniejsza niż pieniądze" - podkreśla 18-latka, która w finale przepraszała widzów, że nie może zaśpiewać swojej własnej piosenki.

Marta Bijan: Nie chciałam wygrać:

Agencja TVN/x-news

Marta Bijan o swojej mentorce Ewie Farnej: Nie odbiło jej jeszcze:

Agencja TVN/x-news

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: The X Factor | Marta Bijan