Reklama

X Factor

Cheryl wróci do "X Factora"? Gigantyczna oferta

To będzie wielki powrót do "X Factora"? Brytyjskie media informują, że producenci programu zaproponowali wokalistce kontrakt w wysokości 500 tys. funtów.

To będzie wielki powrót do "X Factora"? Brytyjskie media informują, że producenci programu zaproponowali wokalistce kontrakt w wysokości 500 tys. funtów.
Cheryl rozważa powrót do "X Factora" /Pascal Le Segretain /Getty Images

Przypomnijmy, że Cheryl była jurorką brytyjskiego "X Factora" w latach 2008 - 2011 oraz 2014 - 2015. Producenci programu próbują namówić wokalistkę na udział w kolejnej edycji.

Co jednak najważniejsze ze względu na fakt, że obecnie Cheryl skupiła się mocno na wychowaniu swojego synka Beara, wokalistce nie zaproponowano posady jurora, a doradcy Simona Cowella.

Cheryl miałaby pomagać jurorowi oceniać, czy dany uczestnik nadaje się do programów na żywo.

"Simon chciałby pokonać wszystkie ograniczenia dla show w tym roku, a powrót Cheryl do telewizji jest jednym z jego największych życzeń" - czytamy w "Daily Mail".

Reklama

Nieoficjalnie Cheryl nie podjęła jeszcze decyzji, a twórcy programu stwierdzili, że dają wokalistce tyle czasu, ile potrzebuje i gdy się zgodzi, wciąż będą zainteresowani. Agentka piosenkarki odmówiła natomiast komentarza, gdyż twierdzi, że są to zbyt wczesne spekulacje.

Oprócz Simona Cowella w jury 14. edycji programu zasiądą Sharon Osbourne, Louis Walsh i Nicole Scherzinger. W roli jurora uzupełniającego skład pojawiać będzie się natomiast wokalistka Alesha Dixon.

Nowa seria talent show na ekrany telewizorów trafi w sierpniu tego roku.