Reklama

The Voice Of Poland

Z "Barw szczęścia" do "The Voice of Poland"

Fani popularnego serialu doskonale znają jedną z uczestniczek wokalnego konkursu talentów.

W najbliższym odcinku "The Voice Of Poland" (sobota, 5 października) zobaczymy 21-letnią Olgę Jankowską.

Reklama

Młoda wokalistka wykona spopularyzowaną przez Amy Winehouse piosenkę "Valerie" z repertuaru alternatywnej grupy The Zutons.

Olga Jankowska znana jest dobrze także miłośnikom serialu "Barwy szczęścia", w którym wciela się w rolę Klary Śliwińskiej.

Występ młodej wokalistki wyraźnie poruszył Marka Piekarczyka. Co prawda jako pierwsza odwróciła się Edyta Górniak, ale frontman grupy TSA zrobił to tuż po niej. Młoda, naturalnie piękna Olga nie umknęła uwadze także chłopaków z Afromental.

Tymczasem Olga to nie tylko utalentowana wokalistka, ale także aktorka. Zadebiutowała w filmie Bogusława Lindy "Jasne błękitne okna" u boku Joanny Brodzik i Beaty Kawki. Można ją również oglądać w serialu TVP2 "Barwy szczęścia".

Aktualnie Olga przygotowuje się do egzaminów do szkoły muzycznej na wydział wokalno-jazzowy w Warszawie. Dotąd była samoukiem. Od wczesnego dzieciństwa przejawiała zainteresowania artystyczne, odznaczała się znakomitym słuchem i głosem.

Jak sama podkreśla, pisanie tekstów, komponowanie, a przede wszystkim śpiewanie stanowi dla niej najlepszą formę ekspresji. Muzyka jest dla niej towarzyszem, który zaspokaja potrzebę szukania nowych brzmień. Ponadto daje szansę, by dzielić się emocjami z publicznością. Najbardziej ekscytujący dla Olgi jest jednak sam proces tworzenia muzyki.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: The Voice Of Poland | „The Voice of Poland”