Reklama

The Voice Of Poland

Wojciech Ezzat w "The Voice of Poland". Co łączy go z Grzegorzem Hyżym?

Gdy zajął trzecie miejsce w "X Factorze", wydawało się, że jego kariera szybko się rozwinie. Tak się jednak nie stało. Wojciech Ezzat przypomniał o sobie w "The Voice of Poland", odwracając cztery fotele.

Wojciech Ezzat w "The Voice of Poland"

Wojciech Ezzat szerszej publiczności dał się poznać w trzeciej edycji programu "X Factor", gdzie zajął trzecie miejsce. Wokalista przegrał m.in. z Grzegorzem Hyżym, który w talent show uplasował się na drugiej pozycji.

Reklama

"Program umożliwił mi poznanie wielu ciekawych osób, co jest ogromnym plusem. Poznałem też mnóstwo świetnych muzyków, od których czerpię inspirację. Widujemy się zazwyczaj przy okazji wspólnych koncertów, a oprócz tego śledzimy swoje losy. Są to po prostu zwykłe koleżeńskie kontakty oraz wymiana swoich spostrzeżeń i doświadczeń" - opowiadał Ezzat Newserii Lifestyle.

Po programie urodzony w Iraku piosenkarz wydał kilka singli ("Nie przestawaj", "Rozmowa", "Radość", "Rocky Road") oraz pracował nad debiutanckim albumem, który nie ujrzał jednak światła dziennego.

Ezzat zniknął z radaru wielu słuchaczom, ale teraz przypomniał o sobie dzięki udziałowi w "The Voice of Poland". Wokalista wykonał piosenkę Shawna Mendesa "There's Nothing Holdin' Me Back".  Uczestnik obrócił cztery fotele, a pierwszy odwrócił się Grzegorz Hyży.

Trener nie mógł uwierzyć, że na scenie widzi swojego kolegę z innego talent show. Wkrótce do Hyżego dołączyli Patrycja Markowska, Piotr Cugowski oraz Michał Szpak.

Czy Ezzat zdecyduje się w dalszych etapach programu współpracować ze swoim kolegą? Tego dowiemy się już w sobotę 6 października.

Wojciech Ezzat w "The Voice of Poland" - zobacz wideo:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wojciech Ezzat | Grzegorz Hyży | The Voice Of Poland | The X Factor