Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

Wiktor Dyduła kręci "Kołem Fortuny"! Posłuchaj nowy utwór gwiazdy "The Voice of Poland"!

Choć od debiutu Wiktora Dyduły nie minęło sporo czasu, to wokaliście już udało się namieszać, a najnowszy singel "Koło Fortuny" zdaje się potwierdzać, że artysta prędko nie zniknie z list przebojów i playlist słuchaczy.

Choć od debiutu Wiktora Dyduły nie minęło sporo czasu, to wokaliście już udało się namieszać, a najnowszy singel "Koło Fortuny" zdaje się potwierdzać, że artysta prędko nie zniknie z list przebojów i playlist słuchaczy.
Wiktor Dyduła /Dagmara Szewczuk /materiały prasowe

Wiktor Dyduła dał się poznać szerszej publiczności uczestnicząc w 12. edycji "The Voice of Poland", gdzie przykuł szczególną uwagę widzów swoją charyzmą, poczuciem humoru, no i oczywiście wokalnym talentem. 

Choć ostatecznie w programie zajął 4. miejsce, to nie stanęło mu to na przeszkodzie, by w stu procentach wykorzystać swój rosnący potencjał. Debiutancki singel Wiktora "Dobrze Wiesz, że Tęsknię" szturmem zawojował większość radiowych list przebojów i był najczęściej słuchanym singlem spośród wszystkich wydanych przez finalistów programu.

Reklama

Sprawdź tekst piosenki "Koło Fortuny" w serwisie Tekściory!

Po debiutanckim singlu, artysta solidnie zabrał się do roboty nad solowym materiałem, czego efektem jest najnowszy singiel "Koło Fortuny". To przebojowa historia o przewrotnym losie, walce o swój sukces i wiarę w sprzyjający los. Utwór napisany i skomponowany przez Wiktora, jest kolejnym, po debiutanckim singlu dowodem na jego duży talent kompozytorski do tworzenia chwytliwych melodii. 

To także pierwsza okazja, by ocenić zdolności aktorsko-taneczne Wiktora. Do "Koła Fortuny" powstał bowiem równie energetyczny co sam utwór, teledysk, w którym wokalista pokazuje się widzom w nieco odmienionym, teatralnym wydaniu. Za realizację teledysku odpowiada ekipa WOW Pictures

Kim jest Wiktor Dyduła?

Wokalista, który zachwycił trenerów, na co dzień pracuje w Sopocie jako kelner w jednym z hoteli. Jak sam przyznał, w pracy zdarza mu się śpiewać, przez co nazywany jest również "śpiewającym kelnerem".

Warto dodać, że Wiktor posiada kanał na Youtube, na którym publikuje własne covery przebojów. W sieci można posłuchać jego wersji piosenek: Toma Odella, Piotra Szczepanika, Oasis, Dawida Podsiadły, Cleo i Grzegorza Hyżego.

Wokalista próbował też sił w innym programie typu talent show. W 2017 roku pojawił się w programie "Idol", w którym dotarł do drugiego etapu show. "Jest na co patrzeć i co słuchać" - powiedziała mu podczas castingów Ewa Farna.

W "The Voice of Poland" od początku związany jest z drużyną Tomsona i Barona i bezproblemowo przechodzi kolejne etapy. Podczas przesłuchań w ciemno odwrócił trzy fotele. Nie zrobiła tego jedynie Sylwia Grzeszczak, czego szybko pożałowała.

Dyduła był poważnym kandydatem na zwycięzcę programu, ale ku dużemu zaskoczeniu, pożegnał się z show TVP jako pierwszy z czterech finalistów. Zwyciężczynią została Marta Burdynowicz.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama