Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice of Poland": TVP szuka nowych trenerów? Sensacyjne doniesienia

Jak donosi Pudelek Telewizja Polska miała rozpocząć poszukiwania nowych trenerów "The Voice of Poland" do 13. sezonu. Według tych plotek na wylocie oprócz Sylwii Grzeszczak mieliby być przede wszystkim Tomson i Baron.

Jak donosi Pudelek Telewizja Polska miała rozpocząć poszukiwania nowych trenerów "The Voice of Poland" do 13. sezonu. Według tych plotek na wylocie oprócz Sylwii Grzeszczak mieliby być przede wszystkim Tomson i Baron.
Tomson i Baron po sezonie pożegnają się z "The Voice of Poland"? /Jan Bogacz/TVP /East News

Przypomnijmy, że w składzie trenerskim 12. sezonu "The Voice of Poland" zasiadają: Tomson i Baron, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska oraz Sylwia Grzeszczak (debiut w tej roli). Z programem pożegnali się: Michał Szpak, Urszula Dudziak i Edyta Górniak.

Niemal od początku tegorocznej edycji widzowie krytykują i kwestionują decyzje trenerów oraz ich zachowanie. Najmocniej dostaje się Sylwii Grzeszczak za jej wypowiedzi, a w ostatnim czasie sporo dyskusji wywołują werdykty Marka Piekarczyka.

Według Pudelka TVP nie jest zadowolone z tego, co widzi podczas nagrań programu.

Reklama

"Między tym jury nie ma w ogóle chemii. Nie rozmawiają ze sobą nawet poza kamerami. Jurorzy zwykle między występami dyskutują, śmieją się, żartują, a tutaj tylko siedzą i cisza" - czytamy.

Tym doniesieniom stanowczo zaprzeczyli Steczkowska, Piekarczyk oraz Grzeszczak.

"Są takie środki masowego rażenia, elementy środków masowego rażenia, które my uważamy za chwasty. A nawozem dla tych chwastów jest czasami coś, co powiemy, albo coś, co się wydarzy. Jest to interpretowane w negatywny sposób. My byśmy chcieli, aby na nawozie naszych tekstów wyrosły warzywka, kwiaty, zioła, a tu wyrastają chwaściory. I które się żywią sensacją, jakimiś negatywnymi emocjami. Ja myślę, że wystarczy już negatywnych emocji w Polsce. Bądźmy pozytywni, kochajmy się, nie dzielmy ludzi na fanów Sylwii, Marka i jakieś dziwny konflikty, których nie ma. To jest jakieś napuszone, fałszywe i sztuczne" - stwierdził Piekarczyk w rozmowie z Przeambitni.pl

"Bywają uczciwe, bywają rzetelne, ale bywają też mega nierzetelne, a czasem nawet ponosi ich fantazja, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością... Dlatego chciałam wam napisać kilka prawdziwych słów o tym jak jest. Nieprawdą jest, że Sylwia kłóci się z Markiem, nieprawdą jest, że nie rozmawiamy ze sobą w programie i nie mamy ze sobą dobrych relacji. Jest wręcz odwrotnie" - komentowała natomiast Justyna Steczkowska.

TVP szuka nowych trenerów? Zaskakujące nazwiska

Tym razem Pudelek zdecydował się ujawnić, kto może opuścić fotele trenerskie w "The Voice of Poland" i kto jest potencjalnym kandydatem do tej funkcji. Oprócz Sylwii Grzeszczak na wylocie mieliby być Tomson z Baronem.

"Są związani z formatem od wielu lat i ich obecność nie wnosi niczego nowego. Są przewidywalni, momentami wypaleni. Mają natomiast świetny kontakt z dzieciakami, więc na pewno pozostaną w 'The Voice Kids'" - mówi źródło Pudelka.

Warto dodać, że podobnego manewru próbowano już w dziewiątej edycji, kiedy również próbowano odświeżyć skład trenerski i podziękowano członkom Afromental. W tym czasie trenerami zostali Piotr Cugowski oraz Grzegorz Hyży, którzy jednak po sezonie pożegnali się z programem. Tomson i Baron wrócili na stanowiska w 10. sezonie i doprowadzili do zwycięstwa Alicję Szemplińską.

Kto miałby zastąpić trenerów? Padają nazwiska Ewy Farnej i Eweliny Lisowskiej. "Produkcja planuje zaprosić do rozmów Ewę Farną oraz Ewelinę Lisowską. Ich piosenki są chętnie puszczane w radio, co przekłada się na popularność. Z całą pewnością przyciągnęłyby przed ekrany młodych widzów" - czytamy.

Zwłaszcza Ewa Farna wydaje się być zaskakującym i nieco niewiarygodnym kierunkiem, gdyż wokalistka w ostatnich miesiącach krytykowała Telewizję Polską oraz rządzących (kpiła z dotacji dla TVP, wspierała Strajk Kobiet). W jej zwrotce w ramach #Hot16Challenge2 zdradziła natomiast, że odrzuciła propozycję występu na sylwestrze TVP.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL