Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice of Poland": Ruszają bitwy!

Bitwy w "The Voice of Poland" to zawsze spora dawka emocji. Trenerzy muszą nie tylko szkolić swoich podopiecznych, ale także zadbać, by przypadkiem nie doszło w zespole do niepotrzebnych konfliktów.

Kradzieże

Na samym początku warto wspomnieć o jednym, kluczowym elemencie tego etapu "The Voice of Poland", czyli kradzieżach. Jurorzy mogą podkradać zawodników, którzy zostali odrzuceni przez ich pierwotnych trenerów. Zgarnięty uczestnik będzie mógł przekonać do siebie nowego mentora w odcinku o nazwie "Nokaut". 

Tomson i Baron

Panowie z Afromental nie narzekają na brak talentów. Wydaje się, że ich czarnym koniem jest Tobiasz Staniszewski. Jeżeli trenerzy dobiorą mu dobry repertuar, to jego konkurent na scenie może liczyć tylko na kradzież przez innego trenera.

Reklama

Poza Staniszewskim cała grupa Barona i Tomsona prezentuje raczej wyrównany poziom. Być może doświadczenie sceniczne zaowocuje w przypadku występu Marty Moszczyńskiej, która była solistką u Piotra Rubika. Interesująco wypaść może również Anna Kłys, znana z "X-Factora". W swojej grupie trenerzy mają również jedyny w programie duet, czyli Julię i Jędrzeja Skibów.

Zobacz występ Tobiasza Staniszewskiego na castingu:

Andrzej Piaseczny

Drużyna skompletowana przez Piaska nie jest już tak równa jak Tomsona i Barona, jednak znaleźć można w niej więcej indywidualności. Z jednej strony w jego zespole są talenty pokroju Williama Prestigiacomo i 17-letniej Natalii Kowalskiej, z  drugiej strony wokalista ma pod swoimi skrzydłami zadziorną Karolinę Leszko i krnąbrnego Piotra "Eltona" Waśkowskiego. Piaseczny raczej nie będzie próbował ich zestawić w jednym duecie, gdyż mogłoby to przysporzyć mu potężnego bólu głowy. "Elton" zapewne i tak napsuł sporo krwi gwiazdorowi. Nie można również zapominać o pozytywnie zakręconej Palomie Lokus.

Zobacz występ Piotra Waśkowskiego na castingu:

Marysia Sadowska

Drużyna wokalistki wydaje się trzymać, równy, wysoki poziom. Trudno szukać tutaj przyszłych scenicznych skandalistów. Na uwagę zasługują niewątpliwie Krzysztof Iwaneczko, Weronika Lewandowska i Piotr Tłustochowicz. Reszta trenerów bez wątpienia bardzo chętnie podkradłaby kogoś z wymienionej trójki.

Zobacz występ Piotra Tłustochowicza na castingu:

Edyta Górniak

Skład gwiazdy jest nieco zagadkowy. W zespole jest kilka niezłych głosów (Marcin Czyżewski, Małgorzata Bernatowicz i Julia Bogdańska), ale i wokaliści, przy których można postawić duży znak zapytania. Na pewno wiele do udowodnienia ma Adrian Wojtków. Młody uczestnik będzie na pewno próbował przekonać, że jego jedynym celem nie było klepnięcie w pupę Edyty Górniak.

Zobacz występ Gosi Bernatowicz na castingu:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL