Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice of Poland": Rafał Kozik i "Zimny front". Posłuchaj piosenki i sprawdź tekst

"Zimny front" to tytuł piosenki, którą Rafał Kozik z drużyny Sylwii Grzeszczak wykonał w sobotnim półfinale "The Voice of Poland". Jak wypadł jeden z faworytów do zwycięstwa?

"Zimny front" to tytuł piosenki, którą Rafał Kozik z drużyny Sylwii Grzeszczak wykonał w sobotnim półfinale "The Voice of Poland". Jak wypadł jeden z faworytów do zwycięstwa?
Rafał Kozik (w środku) podczas ćwierćfinału "The Voice of Poland" /TVP /Agencja FORUM

"Każdy dźwięk, który wydobywasz z siebie, jest tak ważny. Cały czas mówiłam tylko: 'ale mega, ale pięknie'. Jesteś czarodziejem dźwięku. Wybierz mnie naprawdę, będziesz zdobywał ludzi" - chwaliła. "Nie skopałeś własnej interpretacji" - mówił Rafałowi Kozikowi podczas przesłuchań w ciemno Marek Piekarczyk, kiedy wykonał utwór "Bo jesteś ty" Krzysztofa Krawczyka (sprawdź!).

Od tamtego czasu Kozik w każdym etapie zachwycał trenerów i publiczność. W odcinkach na żywo przechodził dzięki głosom widzów, bezproblemowo dochodząc do półfinału.

Reklama

"The Voice of Poland" - piosenka Rafała Kozika

W sobotnim półfinale uczestnicy zaśpiewali dwie piosenki: przygotowaną na potrzeby programu i cover. Do finału awansowało czterech najlepszych.

Rafał Kozik zaprezentował przed trenerami i widzami utwór "Zimny front", do którego tekst napisali LUNA i Damian Skoczyk. Autorami muzyki są Patryk Kumór, Jan Bielecki i Rafał Kozik. Sprawdź tekst!

"The Voice of Poland": Kim jest Rafał Kozik?

Rafał Kozik na co dzień zajmuje się studiowaniem kierunku zarządzanie jakością, a ponadto pracuje jako specjalista ds. jakości w firmie produkującej elementy karbonowe.

Przygodę z muzyką zaczął przez przypadek w szkole. Następnie zaczął wyjeżdżać na konkursy wokalne. W 2016 roku wystąpił w programie "Must Be The Music", gdzie zaśpiewał "How Deep Is Your Love" Calvina Harrisa i Disciples i przeszedł etap castingowy.

Kozik występuje również ze swoim zespołem na weselach i imprezach rodzinnych.

--------

Tylko w Polsat Box Go możecie zobaczyć wyjątkowy materiał "Adele: One Night Only". Wokalistka w ramach promocji nowej płyty "30" rozmawiała z Oprah Winfrey i dała kameralny występ.

Zobacz "Adele: One Night Only" tylko w Polsat Box Go!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL