Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

"The Voice of Poland": Justyna Steczkowska zaczynała na weselach! "Schudłam 10 kg z niedożywienia"

Justyna Steczkowska na planie "The Voice of Poland" ujawniła, że początki jej muzycznej kariery nie były łatwe. "Schudłam 10 kilo z niedożywienia i nauczyłam się gotować coś z niczego" - wspomina wokalistka.

Justyna Steczkowska na planie "The Voice of Poland" ujawniła, że początki jej muzycznej kariery nie były łatwe. "Schudłam 10 kilo z niedożywienia i nauczyłam się gotować coś z niczego" - wspomina wokalistka.
Justyna Steczkowska w "The Voice of Poland" /Jan Bogacz /TVP

Marek Piekarczyk i Justyna Steczkowska już po raz piąty zasiadają obok siebie w trenerskich fotelach "The Voice of Poland". Razem z nimi uczestników oceniają Tomson i Baron z grupy Afromental oraz debiutująca w tym gronie Lanberry, która zastąpiła Sylwię Grzeszczak.

Steczkowska niedawno świętowała 25-lecie pracy artystycznej, ma na koncie 18 albumów studyjnych i tysiące koncertów. W programie opowiedziała o początkach swojej kariery. Wszystko za sprawą Michała Ciężadlika, uczestnika sobotniego odcinka, który na co dzień gra w zespole weselnym.

Reklama

"Zaczynałam śpiewać na weselach. Nie miałam innego wyjścia..." - wyznała na planie talent show Justyna Steczkowska.

Tuż po zakończeniu nagrań wokalistka opowiedziała nieco więcej o pierwszych krokach w życiu zawodowym.

"Moje muzyczne początki wyglądały dość specyficznie. Kiedy byłam studentką Akademii Muzycznej w klasie skrzypiec, było całkiem OK, bo miałam stypendium. Kiedy z nich zrezygnowałam na rzecz śpiewania, zostałam bez grosza przy duszy i musiałam zarabiać na siebie więc imałam się różnych prac. Pracowałam w sklepie, malowałam guziki, ale to nie wystarczało nawet  na opłacenie mieszkania. Dołączyłam więc do zespołu weselnego, który szukał akurat wokalistki. Nie wytrzymałam w nim długo. Muzyka, którą musiałam śpiewać raniła moje uszy. W konsekwencji schudłam 10 kg z niedożywienia i nauczyłam się gotować coś z niczego. Dobra lekcja życia" - wspomina trenerka "The Voice of Poland".

"The Voice of Poland": kiedy i gdzie oglądać?

W najbliższą sobotę o godzinie 20:00 zostaną wyemitowane dwa odcinki "The Voice of Poland", w których oprócz uczestników z województwa kujawsko-pomorskiego zobaczymy również młodych uzdolnionych Polaków na co dzień mieszkających na Wileńszczyźnie. Po raz pierwszy w historii show produkcja postanowiła poszukać muzycznych talentów wśród Polaków mieszkających na obczyźnie. 

Tydzień później (17 września), widzowie zobaczą aż trzy odcinki muzycznego talent show TVP2. 24 września wyemitowane zostaną trzy ostatnie odcinki Przesłuchań w ciemno. To właśnie wtedy poznamy pełny skład drużyn Justyny Steczkowskiej, Lanberry, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL