Reklama

The Voice Of Poland

"The Voice Of Poland": Ernest Staniaszek zostawił Amnezję

Znany z telewizyjnego konkursu talentów "The Voice Of Poland" wokalista Ernest Staniaszek postanowił odejść z zespołu Amnezja. Muzycy grupy ostro skomentowali decyzję piosenkarza, a fani wyrazili zdziwienie i oburzenie decyzją solisty.

"W życiu każdego człowieka przychodzi czas na zmiany. Zmiany, które umożliwią nam pójście inną ścieżką, zobaczenie innych rzeczy, spróbowanie czegoś nowego. Rozwijanie się. Ja właśnie stanąłem przed wyborem i uznałem, że to właśnie ten czas w moim życiu" - takimi słowami na Facebooku Ernest Staniaszek tłumaczy odejście z grupy Amnezja.

Reklama

"Z zespołem związanych jest wiele moich najpiękniejszych wspomnień, przeżyliśmy wspólnie chwile gorsze i lepsze, ale wszystko odbierałem jako piękne i niesamowite" - tak podsumowuje 10 lat spędzonych w Amnezji.

"Ja się zmieniłem. Wierzę też, że wszystko gdzieś prowadzi - granie w Amnezji zaprowadziło mnie tu, za co jestem bardzo wdzięczny, ale również podekscytowany i pełen nadziei by zobaczyć, dokąd zaprowadzi mnie decyzja o robieniu innych rzeczy" - czytamy.

Wybór dalszej drogi kariery przez Ernesta Staniszka nie został najlepiej przyjęty przez muzyków Amnezji.

"Mieliśmy plany i marzenia... pozostała jedynie pustka i żal..." - czytamy na facebookowym profilu grupy, która po decyzji Ernesta Staniaszka zawiesiła działalność.

"To było 10 wspaniałych lat, dla wielu z nas jedyny sens życia, dla którego wiele poświęciliśmy i w który wiele zainwestowaliśmy. Szkoda, że wszystko się spieprzyło w momencie, gdy marzenia w końcu zaczęły się spełniać i gdy przez ostatnie trzy miesiące zobaczyliśmy, jak to jest być prawdziwym zespołem... Oby przyszła kariera Ernesta była tego warta..." - napisali gorzko muzycy Amnezji.

Sprawdź tekst utworu w serwisie Tekściory.pl!

Fani Ernesta Staniaszka i grupy Amnezja z mieszanymi uczuciami przyjęli decyzję wokalisty.

"Mam nadzieję Ernest, że była to Twoja i tylko Twoja świadoma decyzja, a nie ludzi, którzy przez ostatni czas Ci tak dobrze i ze szczerego serca 'doradzali'... i że zdeptanie tych ponad 10 lat będzie dla Ciebie opłacalne (w każdym znaczeniu tego słowa)" - to jeden z komentarzy pod postem wokalisty.

"A tak pięknie mówiłeś po programie, że skupiasz się na zespole i to on jest najważniejszy. Szkoda, będzie Ci trudno znaleźć lepszych muzyków nawet do kariery solowej" - to treść innego wpisu.

Część fanów życzy jednak uczestnikowi "The Voice Of Poland" powodzenia w karierze solowej.

"Jestem rozczarowana, ale nie mnie oceniać Twoje decyzje. Życzę Ci powodzenia" - napisała wielbicielka grupy.

"Biznes to biznes - nie ma w nim miejsca na sentymenty" - tak decyzję Ernesta Staniaszka podsumowuje inna internautka.

Sprawdź tekst utworu w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL

Reklama