Reklama

The Voice Of Poland

"The Voice of Poland": Andrzej Piaseczny oraz Baron i Tomson potwierdzeni?

Po rocznej przerwie jesienią na antenę TVP2 powróci "The Voice of Poland". Wszystko wskazuje na to, że w jury pojawi się kilka znanych wcześniej nazwisk.

Ekipa "The Voice of Poland 6": Tomson, Baron, Edyta Górniak, Maria Sadowska i Andrzej Piaseczny. Panowie prawdopodobnie powrócą w nowej edycji

Serwis Wirtualnemedia.pl podał, że Telewizja Polska chce, aby do roli trenerów w programie powrócili Andrzej Piaseczny oraz duet muzyków grupy Afromental: Tomasz "Tomson" LachAleksander Milwiw-Baron. Dla Piasecznego będzie to trzecia edycja (poprzednio pojawił się w pierwszej i szóstej), zaś Tomson z Baronem zasiadają na swoim podwójnym czerwonym fotelu nieprzerwanie od drugiego sezonu.

Reklama

Wiadomo już, że w siódmej serii "The Voice of Poland" nie pojawią się Edyta Górniak (była w trzeciej, piątej i szóstej odsłonie) i Justyna Steczkowska (druga, czwarta i piąta edycja).

Najprawdopodobniej zabraknie też Marii Sadowskiej (trzecia, czwarta i szósta seria), która właśnie rozpoczęła prace na planie do nowego filmu "Sztuka kochania".

Coraz głośniej mówi się o tym, że nową trenerką może zostać Natalia Kukulska, która do tej pory nie miała doświadczeń w roli jurorki. Wokalistka na razie jeszcze nie odniosła się do tych doniesień medialnych. Nie wiadomo również, kto będzie ostatnim trenerem (po sukcesie na Eurowizji "Fakt" typował Michała Szpaka).

INTERIA.PL/Wirtualnemedia

Reklama