Reklama

The Voice Of Poland

Startuje 6. edycja "The Voice of Poland"!

W sobotę 5 września rozpocznie się szósta edycja popularnego talent show TVP2 - "The Voice of Poland". Co przygotowali twórcy programu, kto zaskoczy i co o nowej edycji sądzą jurorzy?


Reklama

Program TVP rozpoczyna się lekkim falstartem, gdyż początkowo miał on trafić na antenę wiosną 2015 roku. Ostatecznie jednak podjęto decyzję, że nie ma sensu wypuszczać niedokończonego produktu i emisję show przesunięto na jesień tego samego roku. Kilka miesięcy później sprecyzowano, że "Voice" wystartuje 5 września 2015 roku.

Zamieszanie z jurorami

Już po zakończeniu piątej edycji było niemal pewnym, że skład jury "The Voice of Poland" ulegnie zmianie. Z programem pożegnała się Justyna Steczkowska oraz Marek Piekarczyk. Początkowo mówiło się również o odejściu Edyty Górniak, jednak do tego nie doszło. Mimo plotek, w programie zostali również członkowie Afromental - Tomson i Baron.

Ostatecznie skład "The Voice of Poland" podano na początku czerwca. "Nowymi" trenerami zostali Andrzej Piaseczny i Marysia Sadowska. Każdy z artystów wrócił tym samym na stare śmieci, gdyż miał już wcześniej okazję uczestniczyć w programie. Ostatecznie więc rozwiano plotki, według których jurorami mieli zostać m.in.: Rafał Brzozowski, Margaret, Krzysztof Cugowski, Maryla Rodowicz, Robert Gawliński, Doda, a nawet bracia Golec.

Zmienił się również skład prowadzących. Magdalenę Mielcarz zastąpiła Halina Mlynkova. Tomasza Kammela i Maćka Musiała wspierać będzie V-reporter Rezigiusz, znany youtuber, prowadzący kanał z grami.

Trenerzy bojowo nastawieni

Radości z nowej edycji nie kryje skład trenerski. Każdy chce wygrać, a przede wszystkim pomóc młodym osobom zrobić karierę:

“Kiedy ludzie przychodzą do programu, żeby pokazać siebie, to oczywiście można dawać im pewne wskazówki. Nie bez przyczyny znaleźliśmy się na tych fotelach. Ale to oni muszą decydować, które zalety chcą eksponować, a które niedoskonałości chcą ukryć" - wyjaśniał w rozmowie z "Pytaniem na Śniadanie" Andrzej Piaseczny.

Na zwycięstwie niewątpliwie zależeć będzie duetowi Tomson - Baron, którzy w tamtym roku nie wprowadzili żadnego podopiecznego do finału:

"Szukamy osoby, która będzie w stanie unieść ciężar odpowiedzialności. Wygranej, która jest kreatywna, dobrze śpiewa i z której będziemy dumni" - stwierdził Baron.

Jurorzy o szóstej edycji "The Voice of Poland":

Przypomnijmy, że członkowie Afromental odnieśli porażkę, mimo iż w ich drużynie była m.in. utalentowana i doświadczona wokalistka Natalia Lubrano, a także ciesząca się ogromną popularnością Sarsa Markiewicz (musiała zrezygnować z programu po wypadku).

Powrót do składu trenerskiego Marysi Sadowskiej był dla niej sporym wyzwaniem. W materiale "Pytania na Śniadanie" przyznała, że bardzo przeżywa podjęte decyzje:

"Każdą noc prawie nie śpię i się zastanawiam, czy mogłam kiedy indziej nacisnąć guzik" - stwierdziła Sadowska.

W wywiadzie dla Newserii Lifestyle artystka przyznała natomiast, że zdarzało jej się płakać na planie programu. Jest ona jednak zadowolona, że regulamin show uległ zmianie i obecnie każdy z jurorów-trenerów może stworzyć większą drużynę.

Łzy i wielkie emocje. Co wydarzy się w 6. edycji "The Voice of Poland":

Poprzednie edycje

Piątą edycję "The Voice of Poland" wygrała Aleksandra Nizio z drużyny Justyny Steczkowskiej. Wszyscy z niecierpliwością czekają na jej płytę. Zadebiutować zdążyła natomiast Sarsa Markiewicz, która swoimi singlami "Indiana" i "Naucz mnie", zdołała przekonać do siebie spore grono słuchaczy.

Największą popularność z poprzednich edycji zdobyli: Rafał Brzozowski, Damian Ukeje, Natalia Nykiel, Natalia Sikora oraz Juan Carlos Cano. Andrzej Piaseczny jest przekonany, że tym razem również uda im się wyłowić jakiś talent:

"Mamy zalew absolutnie utalentowanych osób" - oznajmił wokalista.

Czy Piaseczny nie przeszarżował dowiemy się w najbliższych tygodniach.

INTERIA.PL

Reklama