Reklama

The Voice Of Poland

Reklama

Kto wygra finał "The Voice of Poland"? Internauci mają swojego faworyta

19 listopada odbędzie się finał "The Voice of Poland". Do walki o kontrakt płytowy i 50 tys. złotych oraz statuetkę "najlepszego głosu Polski" powalczą: Łukasz Drapała, Dominik Dudek, Ewelina Gancewska oraz Konrad Baum. Kto wygrał w głosowaniu internautów Interii?

Podczas finału "The Voice of Poland" zwycięzcę programu wybiorą widzowie głosowaniem SMS. Ostatni odcinek show zostanie podzielony na trzy części, pod koniec każdej z nich uczestnik z najmniejszą liczbą głosów, pożegna się z programem.

Oprócz uczestników, którzy zaprezentują m.in. swoje single oraz wystąpią z trenerami, na scenie nie zabraknie gości. Pojawią się m.in.: Piotr Cugowski, Laura Bączkiewicz, Duncan Laurence i Marta Burdynowicz.

Jednak największą uwagę będą przyciągać wokaliści walczący o kontrakt płytowy z Universal Music, 50 tys. złotych i statuetkę "The Voice of Poland".  Kim są finaliści programu?

Reklama

Kim jest Ewelina Gancewska?

Ewelina Gancewska to jedyna uczestniczka w finale programu. Pochodząca z Wilna podopieczna Justyny Steczkowskiej podczas przesłuchań w ciemno zachwyciła swoim wykonaniem "Tańczących Eurydyk" Anny German i odwróciła wszystkie fotele. W kolejnych etapach prezentowała się w mocno bajkowych i klasycznych kompozycjach.

Kim jest Konrad Baum?

Podopieczny Marka Piekarczyka na przesłuchaniach w ciemno odwrócił cztery fotele utworem "Bruises" Lewisa Capaldiego. Popularny wiking, będący na co dzień neurologiem i twórcą zespołu DOC, mimo kilku potknięć w programie (jego trener przyznał, że Baum był o krok od odpadnięcia z show w nokaucie), zachwycał podczas odcinków na żywo. Po premierze singla "Sam jak Ty" stał się jednym z faworytów do zwycięstwa show.

Kim jest Dominik Dudek?

Dominik Dudek na co dzień pracuje jako robotnik budowlany w firmie swojego ojca. Ponadto razem z zespołem Redford próbował rozwinąć swoją karierę. Wokalista zachwycił swoim głosem trenerów podczas przesłuchań w ciemno, a gdy wybrał Tomsona i Barona na swoich trenerów, został pewniakiem w ich drużynie. Dudkiem zachwycają się również internauci.

Kim jest Łukasz Drapała?

Doświadczony wokalista znany m.in. z zespołu Chemia i Chevy oraz programu "Mam talent", tym razem spróbował swoich sił w "The Voice of Poland" i oczarował wszystkich trenerów. Drapała mocno zaskoczył i wybrał na swoją mentorkę Lanberry. Ich współpraca zaowocowała świetnymi występami.

Kto wygra "The Voice of Poland"? Oto wyniki naszej ankiety

Na kilka dni przed finałem show zapytaliśmy internautów, kto ich zdaniem powinien wygrać finał "The Voice of Poland". Głosowanie było niezwykle wyrównanie, a zwycięzcą okazał się Dominik Dudek z drużyny Tomsona i Barona (zdobył 34 procent wszystkich głosów). Na drugim miejscu uplasował się Konrad Baum (29 procent głosów), a za nim znaleźli się odpowiednio: Łukasz Drapała (22 procent) i Ewelina Gancewska (15 procent).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy