Reklama

The Voice Of Poland

Jadzia Kuzaka w "The Voice of Poland". Grzegorz Hyży żałował swojej decyzji

18-letnia Jadzia Kuzaka sprawiła, że Grzegorz Hyży nie mógł przeboleć tego, że nie odwrócił swojego fotela. Kim jest uczestniczka, która w "The Voice of Poland" oczarowała swoim głosem i wyglądem widzów?

Jadzia Kuzaka w "The Voice of Poland"

Jadwiga Kuzaka, która przedstawiła się trenerom jako Jadzia, w "The Voice of Poland", zaśpiewała piosenkę "Sweet Creature" Harry'ego Stylesa. Wokalistka przekonała Michała Szpaka oraz Patrycję Markowską, natomiast Grzegorz Hyży i Piotr Cugowski, którzy się nie odwrócili, szybko pożałowali swojej decyzji.

Reklama

Posłuchaj piosenki "Sweet Creature" w serwisie Teksciory.pl

"Jak słodkie jest twoje imię, tak słodka jest twoja barwa" - mówił do dziewczyny Michał Szpak.

Trenerów ostatecznie przekonało bowiem to, jak Kuzaka śpiewa po polsku. Wokalistka zaśpiewała fragment "Pastempomatu" Dawida Podsiadły i nikt już nie miał wątpliwości co do jej talentu.

Posłuchaj piosenki "Pastempomat" w serwisie Teksciory.pl

"Prawie cztery fotele się odwróciły. Mój nie zadziałał, tylko dlatego się nie odwróciłem. Przysięgam, widzisz, że nie działa" - mówił do uczestniczki Grzegorz Hyży, nerwowo wciskając swój przycisk.

Dziewczyna ostatecznie trafiła do drużyny Michała Szpaka

Jadzia Kuzaka szerszej publiczności dała się poznać za sprawą udziału w "Must Be The Music", gdzie wystąpiła w wieku 13 lat (dotarła do półfinału).

Młoda wokalistka mieszka w Białej Podlaskiej, ale pierwsze cztery lata życia spędziła w Pekinie. Mama Jadwigi jest Chinką, a tata Polakiem, który pojechał do Państwa Środka na studia.

"Masz ogromny kawał talentu w sobie, choć parę mankamentów się pojawiło" - mówił wtedy Łozo. "Masz ogromny potencjał, na pewno o tobie usłyszymy" - chwaliła ją Ela Zapendowska.

"Śpiewasz tysiąc razy lepiej niż Natalia Lesz piosenkę 'Batumi' - chwaliła 13-latkę Kora.

W 2014 roku Kuzaka miała okazję wystąpić w duecie z Stanisławem Sojką na gali "Viva Najpiękniejsi". Wokalistka regularnie koncertuje i nagrywa covery piosenek popularnych artystów.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jadwiga Kuzaka | The Voice Of Poland | Michał Szpak | Grzegorz Hyży