Reklama

The Voice Senior

Witold Paszt (VOX) ciężko przeszedł COVID-19. Niepokojące zdjęcia trenera "The Voice Senior"

Fani mocno zaniepokoili się najnowszymi zdjęciami Witolda Paszta z grupy VOX, który na początku 2021 r. zadebiutuje jako trener w drugiej edycji programu "The Voice Senior". Okazało się, że wokalista był zakażony koronawirusem.

Witold Paszt (VOX) został nowym trenerem "The Voice Senior"

Przypomnijmy, że pod koniec sierpnia TVP ogłosiła nowy skład trenerów "The Voice Senior".

Reklama

Do Andrzeja PiasecznegoAlicji Majewskiej dołączyli Izabela TrojanowskaWitold Paszt.

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany produkcji drugiej edycji - emisja została przesunięta na początek 2021 r. Okazało się, że na COVID-19 zachorował 67-letni Paszt. Informację o chorobie przekazał w mediach społecznościowych, gdzie pokazał zdjęcia z planu show TVP2.

"Wspaniałe dziewczyny z teamu i cała ekipa programu robiła wszystko, bym przed kamerą wyglądał i czuł się dobrze. Jak zawsze pięknie im dziękuję! Ale był to dla mnie trudny dzień. Wirus odebrał mi siłę, oddech i parę kilogramów, czasem kilka kroków to wyzwanie. Cieszę się, że udało mi się pokonać to cholerstwo, ale wiem, że przede mną teraz dłuższa chwila na powrót do formy" - napisał wokalista grupy VOX (sprawdź!) na Instagramie.

W komentarzach fani mocno zaniepokoili się stanem zdrowia trenera.

Paszt w dalszej części wpisu przestrzegł wszystkich swoich fanów, aby dbali o siebie i nie lekceważyli wirusa, który dla wszystkich stanowi realne zagrożenie.

"Uważajcie na siebie i innych, noście maski. Myjcie i dezynfekujcie ręce, zostańcie w domu jeśli możecie. To nie są żarty, to żaden spisek, to realne zagrożenie! Wysyłam Wam dużo uśmiechu na cały tydzień" - podkreślił Paszt.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Witold Paszt | VOX | The Voice Senior | koronawirus