Reklama

The Voice Kids

"The Voice Kids": Wiktoria Zwolińska zwaliła z nóg trenerów!

Wiktoria Zwolińska swoją wrażliwością i niesamowitym głosem podbiła serca trenerów "The Voice Kids". "To jest ogromny krok do tego, żeby zostać największą diwą w Polsce" - komentowała występ 14-latki Cleo.

Wiktoria Zwolińska w "The Voice Kids"

25 stycznia widzowie zobaczą ostatnie przesłuchania w ciemno trzeciej edycji muzycznego show TVP2 z udziałem najmłodszych. Ostatnią uczestniczką, którą Cleo, Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski usłyszeli w trakcie pierwszego etapu "The Voice Kids", była 14-letnia Wiktoria Zwolińska z Krakowa. Trenerzy nie spodziewali się, że na koniec nagrań, usłyszą uczestniczkę mającą zadatki na diwę.

Reklama

"Jaki ty masz głos, jak ty opowiadasz piosenkę, malujesz uczuciami każdy dźwięk. Jestem w tak olbrzymim szoku. Jesteś niesamowita. Wiesz o czym śpiewasz, a to jest ogromny krok do tego, żeby zostać największą diwą w Polsce!" - mówiła wyraźnie podekscytowana Cleo. 

Podobnego zdania byli także pozostali trenerzy.

"Często mówimy tutaj o iskierce, która powoduje impuls w nas trenerach, że nie możemy się nie odwrócić. Ty to masz w sobie. Od razu wchodzi się w twoją historię" - ocenił występ 14-letniej Wiktorii z Krakowa Tomson.

Dopiero gdy przestała grać muzyka a ty przestałaś śpiewać, puściły ci emocje. Do tego czasu byłaś w swoim świecie i chciałaś opowiedzieć nam historię. Nie dałaś po sobie poznać, że nie wierzysz w to, co się dzieje - że trzy fotele są obrócone, że publiczność na ciebie tak reaguje. Jest to cecha przypisywana wielkim gwiazdom - zawyrokował wzruszony Dawid Kwiatkowski.  

Występ Wiktorii Zwolińskiej tak bardzo spodobał się trenerom, że poprosili 14-latkę o zaśpiewanie jeszcze jednej piosenki. Nastolatka ponownie zaskoczyła trenerów i zaśpiewała autorski, niezwykle dojrzały, jak na tak młody wiek utwór.

Piszę piosenki o wszystkim i o niczym - mówiła skromnie Wiktoria tuż przed występem w "The Voice Kids".

Zupełnie innego zdania był jej tata. "Jak dla mnie są to bardzo dojrzałe teksty, niesamowite. Moje dziecko pisze coś takiego, co mnie motywuje do działania" - mówił dumny. 

INTERIA.PL

Reklama