Reklama

The Voice Kids

Reklama

"The Voice Kids": Kim jest Mateusz Krzykała? "Niesamowity talent"

Podopieczny Cleo - Mateusz Krzykała - został zwycięzcą piątej edycji "The Voice Kids". Co wiemy o 13-letnim wokaliście, który zaczarował publiczność i trenerów?

Podopieczny Cleo - Mateusz Krzykała - został zwycięzcą piątej edycji "The Voice Kids". Co wiemy o 13-letnim wokaliście, który zaczarował publiczność i trenerów?
Mateusz Krzykała wygrał piątą edycję "The Voice Kids" /

Mateusz Krzykała podczas przesłuchań w "The Voice Kids"  wykonał piosenkę Toma Grennana "Little Bit of Love" i zdobył uznanie dwóch foteli trenerskich. Pierwsza odwróciła się wyjątkowo zaintrygowana Cleo, chwilę później fotel Tomsona i Barona odwrócił się za sprawą Dawida Kwiatkowskiego, który wcisnął ich przycisk.

Sam Kwiatkowski nie zdecydował się jednak odwrócić własnego fotela.

Trenerzy pod wrażeniem Mateusza Krzykały

"Masz niesamowity wokal. Taki interesujący. Nie mogłam przestać się wsłuchiwać. Masz tyle fajnych smaczków w tej swojej emisji głosu, że już mam milion pomysłów, co dam ci do śpiewania. Dlatego pierwsza się odwróciłam"  - mówiła Cleo.

Reklama

"Jesteś bardzo oryginalny"  - dodał natomiast Kwiatkowski.

Tomson i Baron pytali się 13-latka, czy jego głos jest naturalnie z chrypką, czy to efekt mutacji. Gdy dowiedzieli się, że Mateusz ma taki głos od zawsze, poprosili go o inną piosenkę. Uczestnik zaśpiewał dla nich "One And Only" Adele.

Po chwili wybrał drużynę i zdecydował się na współpracę z Cleo. "Mateusz zainteresował mnie tym, jak niesamowicie szuka i kombinuje śpiewając. Ma olbrzymi potencjał, trzeba go jedynie bardziej otworzyć na publiczność" - tak trenerka wytłumaczyła, dlaczego odwróciła fotel.

"The Voice Kids" - finał. Co zaśpiewał Mateusz Krzykała?

W finale podopieczny Cleo najpierw zaśpiewał przebój "Man in the Mirror" Michaela Jacksona.

"Z buta tu wszedłeś, kocham takich freaków, jak ty" - mówił Dawid Kwiatkowski. "Bądź sobą, nigdy się nie zmieniaj" - apelował Baron. "Uwielbiam, jak ty na tej scenie się poruszasz. To jest urocze, że dajesz się ponieść" - podsumowała Cleo.

Opiekunka 13-latka nie miała wątpliwości - to właśnie Mateusza zabrała do ścisłego finału, w którym zmierzył się z Mają Cembrzyńską z drużyny Tomsona i Barona oraz Alicją Górzyńską od Dawida Kwiatkowskiego.

W walce o głosy telewidzów uczestnik zaśpiewał zaśpiewał "Easy On Me" Adele.

Sprawdź tekst "Easy On Me" w serwisie Tekściory.pl!

"Zabierz mnie do swojego świata, przepięknie" - mówił Dawid Kwiatkowski. "Jak nagrasz płytę, to tam będzie klucz do tego świata" - dodał Tomson. "Głęboki oddech, wszyscy są z ciebie bardzo dumni. Myślę, że skradłeś wiele serc, na pewno moje" - podsumowała Cleo.

13-letni wokalista śpiewa non-stop, także podczas treningów koszykówki lub grając w szachy. Próbuje swoich sił także w grze na pianinie. Kocha kulturę japońską. W wolnym czasie z pasją animuje stworzone przez siebie rysunki. Ceni sobie przyjaźnie, jest dobrym i otwartym na innych ludzi chłopcem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Voice Kids | Mateusz Krzykała

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama