Reklama

Skoda Auto Muzyka

Skoda Auto Muzyka: W Garażu z Katarzyną Nosowską

Zobacz, jak zaprezentowali się podopieczni Katarzyny Nosowskiej podczas przesłuchań w Garażu w ramach akcji Skoda Auto Muzyka. Co o tych występach powiedziała jurorka?

Katarzyna Nosowska oceniła występy swoich podopiecznych

Blunt Razor ("Still Alive"), Sonbird ("Ląd"), Masia ("Cienie"), Edyta Górecka ("Sierpień") i SEALS ("Antymegalomania") - ta piątka to wybrańcy Katarzyny Nosowskiej w konkursie Skoda Auto Muzyka, którego ideą jest wybór najlepszego utworu muzycznego do jazdy samochodem.

Właśnie ci wykonawcy zaprezentowali się przed swoją jurorką i Marcinem Prokopem. W etapie Garaż wykonali na żywo konkursowe piosenki.

W tej edycji Skoda Auto Muzyka uczestników oceniają gwiazdy polskiej sceny muzycznej - Katarzyna Nosowska, Dawid Podsiadło, Maria Sadowska oraz Baron i Tomson z grupy Afromental. Ideą konkursu jest wybór najlepszego utworu do jazdy samochodem.

W rozmowie z Marcinem Prokopem Katarzyna Nosowska oceniła swoich podopiecznych z etapu Garaż. Jurorka pochwaliła kompozycję "Ląd" zespołu Sonbird, którą "zastosowałaby do końcowego etapu podróży, kiedy może się wyciszyć i spokojnie 'dokulać' do domu".

"To jest wspaniałe zestawienie, że jest totalny ogień, nieprawdopodobny ciężar gatunkowy na scenie, w muzyce, w przekazie, we wszystkim, w barwie głosu, a z drugiej strony po zejściu ze sceny takie z cicha pęk - to jest wspaniałe" - mówiła Nosowska na temat prezentacji duetu Seals.

W Masi Katarzyna Nosowska dostrzegła natomiast wielką nieśmiałość, uznając, że jest to bardzo interesujące w zestawieniu z muzyką, którą tworzy uczestniczka.

"To jest głos i utwór pochodzący z zupełnie innej rzeczywistości" - komplementowała z kolei występ Edyty Góreckiej i dodała, że bardzo przypadł jej do gust tekst utworu "Sierpień".

"U Blunt Razor bardzo mi się podobało, że była to bardzo wyrazista zwrotka, bardzo wpadający w ucho refren, a potem jednak tam się wiele jeszcze wydarzyło" - przyznała Nosowska.

Wokalistka była pod wrażeniem poziomu, jaki zaprezentowali podczas występów wybrani przez nią uczestnicy. "Jeżeli oni już na samym początku osiągnęli taki poziom, to ja nie mam w ogóle pytań" - podsumowała Katarzyna Nosowska.

Reklama