Reklama

Przystanek Woodstock 2014

Przystanek Woodstock 2014: Wygraliśmy zakład z Kamilem Bednarkiem!

Przed występem zamykającym pierwszy dzień XX Przystanku Woodstock rozmawialiśmy z Kamilem Bednarkiem, laureatem Złotego Bączka, nagrody przyznawanej przez woodstockową publiczność.

Kamil Bednarek przegrał z nami zakład, do którego doszło na XIX Przystanku Woodstock w 2013 roku. Wówczas popularny wokalista ze swoim zespołem rozpoczynał darmowy festiwal w Kostrzynie nad Odrą.

Reklama

Po zejściu ze sceny Kamil nie mógł ukryć emocji, a my już wtedy przewidzieliśmy, że za ten występ wokalista zgarnie Złotego Bączka - co stało się przedmiotem naszego zakładu. I faktycznie - po zakończeniu nocnego koncertu na tegorocznym Przystanku Woodstock Kamil i jego ekipa odebrali woodstockową nagrodę z rąk Jurka Owsiaka.

Bednarek przyjechał na Woodstock kontuzjowany - z unieruchomioną prawą ręką na temblaku. Na pytanie, jak ma zamiar trzymać mikrofon, odpowiedział, że jeszcze nie wie, ale da radę, bo adrenalina i emocje są silniejsze od bólu. Na scenie ostatecznie pojawił się bez opatrunku na kontuzjowanym barku i dał z siebie wszystko.

"Bark boli, ale warto było. Woodstock dziękujemy" - napisał na swoim profilu na Facebooku (ponad 1,3 mln fanów) Bednarek.

W wywiadzie udzielonym reporterowi INTERIA.PL przyznał, że zeszłoroczny koncert był dla niego "megatrudny". - Nie wiedziałem, jak Woodstock zareaguje. Ale kiedy wyszedłem już na scenę, byłem tak miło zaskoczony, że po prostu oszalałem. Byłem w takiej euforii, że co chwilę miałem dreszcze na całym ciele - wspomina.

A co czuł przed odebraniem Złotego Bączka? - W tym roku też będę się trochę stresował, bo to jednak jest duża odpowiedzialność - przyznał jeszcze przed koncertem.

Wokalista z zaproszonymi przez siebie gośćmi zagrał swoje najpopularniejsze utwory m.in. "Raz, dwa, w górę ręce", "Cisza" czy "Dni, których jeszcze nie znamy" z repertuaru Marka Grechuty.

Zobacz teledyski Bednarka na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL jest patronem medialnym XX Przystanku Woodstock. Codziennie w naszym raporcie specjalnym znajdziecie relacje, wywiady, zdjęcia i materiały wideo. Gorąco polecamy!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bednarek | kamila | Przystanek Woodstock