Reklama

Przystanek Woodstock 2013

Przystanek Woodstock: Grzegorz Miecugow zaatakowany!

Podczas trwania wieczornego programu "Szkło kontaktowe" na żywo z Przystanku Woodstock doszło do nieprzyjemnego incydentu. Jeden z uczestników podbiegł do prowadzącego dziennikarza Grzegorza Miecugowa i kilkakrotnie uderzył go w twarz.

Grzegorz Miecugow prowadził program wraz z Arturem Andrusem z dużego namiotu w którym odbywają się spotkania z gośćmi w Akademii Sztuk Przepięknych. W pewnym momencie na scenę wskoczył młody mężczyzna, który zaatakował dziennikarza.

Reklama

Zanim został obezwładniony przez przystankową ochronę pokazał kartkę z tekstem "TVN kłamie".

- Na Przystanku Woodstock nie ma tolerancji dla nieodpowiedzialnych zachowań i tak będzie w tym przypadku. Sprawca tej strasznie przykrej - także dla nas, organizatorów - sytuacji został ujęty i poniesie konsekwencje - powiedział nam Krzysztof Dobies, rzecznik Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- Wyrażamy szacunek wobec widowni i społeczności Akademii Sztuk Przepięknych, która przez kilka minut skandowała "Przepraszamy". WOŚP dołącza się do tych słów. Bardzo się cieszymy, że razem z Grzegorzem Miecugowem możemy wszystkich zaprosić na jutrzejszy (sobotni), drugi odcinek "Szkła kontaktowego" z ASP - dodaje.

W sieci pojawiły się informacje, że za atak odpowiada jeden z użytkowników serwisu Wykop. Na jego profilu można zobaczyć następujący opis: "Antysocjalista, antykomunista i wolnorynkowiec. Popieram i głosuję na JKM-a [Janusza Korwina-Mikkego - przyp. red.]".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: na żywo | grzegorz | Przystanek Woodstock | Grzegorz Miecugow | pobicie