Reklama

Przebój Lata 2014

Finał Przeboju Lata RMF FM na Teneryfie: Nasza relacja

Bajeczna wyspa, setka rozbawionych słuchaczy i impreza w najlepszym klubie na Teneryfie, czyli krótko o tym, co działo się podczas Finału Przeboju Lata RMF FM. W towarzystwie Małgorzaty Foremniak i Joanny Koroniewskiej słuchacze poznali wyniki plebiscytu - najgorętszą piosenką lata okazał się przebój "Chodź ucieknijmy..." Kamila Bednarka.

W oczekiwaniu na niedzielną finałową imprezę sekta szczęściarzy, którzy razem z RMF FM znaleźli się na Teneryfie, miała mnóstwo czasu i okazji, aby się dobrze poznać i zintegrować. Na rozgrzewkę mały turniej w minigolfa i gra w frisbee w towarzystwie Małgorzaty Foremniak i Joanny Koroniewskiej. Hitem okazał się konkurs nieokiełznanych i szalonych skoków do wody (niektórzy lądowali w wodzie w ubraniu!). Autorzy najzabawniejszego skoku odebrali nagrody z rąk gwiazd. A na koniec basenowego szaleństwa odbyły się rozgrywki waterpolo. Zresztą, co tu dużo pisać! Posłuchajcie, co o wyjeździe mówi ekipa słuchaczy RMF FM.

Reklama

Teneryfa przypadła również do gustu Małgorzacie Foremniak i Joannie Koroniewskiej.

"Byłam pod wielkim wrażeniem, kiedy lądowaliśmy, ponieważ pierwszy raz jestem na Teneryfie" - przyznała Foremniak.

"Wrażenia są miłe. Jest cieplutko, a w Polsce zrobiło się już jesiennie" - dodała gwiazda.

Joanna Koroniewska stwierdziła natomiast, że "jest strasznie, strasznie, strasznie gorąco", ale to oczywiście nikogo nie zniechęcało, ponieważ "Polacy zawsze bawią się najlepiej!" - podkreślała.

Najgorętszym punktem programu był oczywiście Finał Przeboju Lata RMF FM. Impreza odbyła się w klubie Papagayo Beach, a dla gości zagrał jeden z najlepszy DJ-ów na Wyspach Kanaryjskich - Dj Ben Simington.

Zobacz pełne wyniki plebiscytu Przebój Lata 2014!

Małgorzata Foremniak i Joanna Koroniewska na Teneryfie - zobacz galerię zdjęć!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska na Teneryfie | Przebój Lata RMF FM