Reklama

Reklama

Polsat SuperHit Festiwal 2021: Tak Doda przygotowuje się do występu. Mamy nagranie!

Specjalnie dla widzów Polsatu i sopockiej publiczności w Operze Leśnej znów zaśpiewają najpopularniejsi polscy artyści, a wśród nich Doda. Tak przygotowuje się do występu!

Doda ćwiczy choreografie z grupą Tomasza Barańskiego

Każdego roku, w ostatni weekend maja, Polsat SuperHit Festiwal tradycyjnie otwierał letni sezon muzyczny. W tym roku niemal do samego końca nie było wiadomo, jakie będą obowiązywać obostrzenia.

Z tego powodu pierwotny termin 4-6 czerwca został zmieniony. Ale udało się - Polsat SuperHit Festiwal powraca! I będzie pierwszym sopockim telewizyjnym festiwalem po lockdownie.

Pierwszego dnia (piątek 25 czerwca) na scenie zaprezentują się Beata Kozidrak, Cleo oraz najpopularniejsze polskie kabarety.

Z kolei drugi dzień to koncert Najlepsi z Najlepszych z udziałem rodzimych gwiazd. Gościem specjalnym będzie włoska grupa Maneskin, która wygrała tegoroczną Eurowizję.

Reklama

Doda jak zwykle planuje wielki show na scenie Opery Leśnej! Tuż przed wyjazdem do Sopotu intensywnie ćwiczy z grupą taneczną Next choreografię przygotowaną przez Tomasza Barańskiego

Transmisja Polsat SuperHit Festiwal 25 i 26 czerwca od godziny 20:00 na antenie telewizji Polsat. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | Tomasz Barański | Polsat SuperHit Festiwal 2021

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje