Reklama

Open'er Festival 2017

Open'er Festival 2017: Polska publiczność "bezkonkurencyjna"

16. edycja Open'er Festival przeszła do historii. Zobaczmy, jakie wrażenie na zagranicznych artystach wywarła polska publiczność.

Zdaniem artystów polska publiczność była "doskonała"

"Słowa nie są w stanie opisać tego, jak bardzo kochamy was i grać dla was. Jesteście bezkonkurencyjną publiką, dziką i piękną. Dziękujemy wam za tak idealny wieczór" - napisali członkowie The Kills

Reklama

Charli XCX, dziękując za tak ciepłe przyjęcie, wyraziła chęć szybkiego powrotu na koncert w naszym kraju, a duet Royal Blood swój występ dla Polaków porównał do uczty. 

Swojego kolejnego koncertu w Polsce nie może doczekać się również George Ezra. "To był jeden z naszych ulubionych festiwali kiedykolwiek! Dziękuję za najgłośniejsze i odważne śpiewanie" - napisał muzyk. 

The Weeknd przyznał, że na zawsze zapamięta noc w Polsce, a zdaniem Dua Lipy polska publika była "genialna". "Całkowicie zdumiona" przyjęciem podczas jej pierwszego polskiego koncertu była grupa Jimmy Eat World.

"Byliście doskonali. Nie ma nic lepszego niż koncert w deszczu" - tak z kolei podziękował openerowej publice Mac Miller, którego występ opóźnił się nieco z powodu obfitych opadów.

Lorde na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie wianka, który otrzymała w trakcie występu od jednej z fanek. Wokalistka była pod wrażeniem jego wykonania.

The Kills

Foo Fighters

Lorde

Charli XCX

Solange

Moderat 

Prophets of Rage


Royal Blood

The Weeknd

Dua Lipa

Jimmy Eat World

Mac Miller

Trentemøller

G-Eazy

Kiasmos

George Ezra

Tyga

Benjamin Booker

INTERIA.PL

Reklama