Reklama

Paris Jackson: Święta z rodziną

15-letnia Paris Jackson, córka Michaela, Boże Narodzenie spędzi z rodziną.

Przypomnijmy, że Paris Jackson w czerwcu podjęła samobójczą próbę. Na szczęście udało się ją uratować. Jedyna córka Michaela Jacksona najpierw trafiła do UCLA Medical Center, jednego z najbardziej prestiżowych szpitali w Los Angeles.

Według niektórych informacji Paris Jackson targnęła się na życie po serii agresywnych komentarzy na jej temat, które znalazła w internecie. Inne doniesienia mówiły o tym, że nastolatka wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią ojca, który zmarł w 2009 roku.

Na początku lipca Debbie Rowe, matka Paris, oraz babka 15-latki, Katherine Jackson zdecydowały o przeniesieniu córki Króla Popu do innej placówki, której nazwy nie ujawniono. Tam Paris została objęta kompleksową opieką psychiatryczną.

Reklama

Ostatecznie postanowiono, że nastolatka trafi do Diamond Ranch Academy w stanie Utah. To specjalny internat i szkoła dla dzieci w wieku 12-18 lat, które zmagają się z depresją i innymi kłopotami emocjonalnymi.

Na Boże Narodzenie pozwolono Paris Jackson pojechać do rodziny na Hawaje. Po przerwie świątecznej będzie kontynuować naukę w Diamond Ranch Academy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paris Jackson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy