Reklama

Mam talent

Reklama

Wraca "Mam talent". Po tym występie Chylińska aż złapała się za głowę!

Na początku września z 14. sezonem wraca program "Mam talent". W zaprezentowanym na stronie „Dzień Dobry TVN” fragmencie możemy zobaczyć, jak przed jurorami zaprezentowała się tancerka brzucha Natasza Korotkina. Agnieszka Chylińska była pod ogromnym wrażeniem jej umiejętności.

Na początku września z 14. sezonem wraca program "Mam talent". W zaprezentowanym na stronie „Dzień Dobry TVN” fragmencie możemy zobaczyć, jak przed jurorami zaprezentowała się tancerka brzucha Natasza Korotkina. Agnieszka Chylińska była pod ogromnym wrażeniem jej umiejętności.
Agnieszka Chylińska była pod wrażeniem występu tancerki w "Mam talent" /Andrzej Hulimka /Agencja FORUM

"Dla mnie belly dance to bardzo specjalny styl, który pokazuje mój talent, moje możliwości. Łączę różne style, nazywam to fusion belly dance. Jest w tym i belly dance, i drum, i tabla solo. Myślę, że ten taniec to niesamowita magia dla każdego człowieka, trudno się tym nie zachwycić" - mówiła Natasza Korotkina, tancerka brzucha z Ukrainy, która zaprezentowała się przed jurorami "Mam talent".

Już na samym początku uczestniczka przykuła swoim tańcem uwagę Agnieszki Chylińskiej.

Chylińska łapie się za głowę i nie dowierza. Uczestniczka zachwyciła w "Mam talent"

"Ja nie mogę" - mówiła jurorka, patrząc na to, co z brzuchem robi Korotkina. Wokalistka złapała się za głowę i aż do końca nie mogła uwierzyć w to, co widzi.

Reklama

"Ty widziałeś coś takiego kiedyś?" - pytała zadowolonego obok Janka Klimenta i dodała "to gdzie ty chodzisz człowieku?".

Uczestniczka otrzymała po swoim występie owacje na stojąco. Okazało się, że Natasza pochodzi z Mariupola i przed castingiem przebywała w Polsce dwa dni. "Tak jak wszyscy w Mariupolu byliśmy w środku działań wojennych" - opowiadała.

Tancerka z trudem powstrzymywała łzy. Płakać zaczęła również sama Chylińska, gdy dowiedziała się, że brat Ukrainki został w Mariupolu. "Myśleliśmy, że każdy dzień będzie ostatnim w naszym życiu" - mówiła uczestniczka, a wzruszyła się też reszta jury.

Wstrząsająca historia w "Mam talent". Foremniak zaczęła płakać

"To jest wstrząsające, o czym mówisz. To niebywały kontrast pomiędzy pięknem twojego tańca, twoim ciałem pełnym życia, a tym, co ci się przytrafiło. Musisz być ogromnie silna, żeby właśnie dzisiaj wystąpić" - mówiła Chylińska.

"Natalia, jesteś piękna, utalentowana. Pierwszy raz z w życiu widziałam taki występ, kompletny, emocjonalny, przepiękny i profesjonalny" - komplementowała Chylińska.

"To niesamowite dla nas, przeżyć taką chwilę, spotkać się z takimi dwoma światami - niezwykłego piękna z tym światem, którego nikt nie chce. Dziękuję ci, jestem oszołomiona" - dodała Małgorzata Foremniak, która po swojej wypowiedzi rozpłakała się i wstała od stolika, aby przytulić uczestniczkę.

Na "TAK" - podobnie jak jurorki - był też Kliment. Również on nie mógł powstrzymać emocji po występie Ukrainki. Natasza Korotkina przeszła do kolejnego etapu programu.

Kim jest Natasza Korotkina?

W przeszłości tancerkę brzucha Nataszę Korotkinę można było oglądać m.in. w ukraińskim "Mam talent" oraz rumuńskiej edycji show. Artystka wystąpiła również w ukraińskim programie "World of Dance", gdzie zajęła drugie miejsce.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy