Reklama

Mam talent

"Mam talent" powraca w 2021 roku. Nowe zasady, jurorzy, prowadzący

4 września zadebiutuje 13. sezon programu "Mam talent". W składzie talent show doszło do zmian personalnych, a produkcja twierdzi, że zmiany nastąpiły też w regulaminie.

4 września zadebiutuje 13. sezon programu "Mam talent". W składzie talent show doszło do zmian personalnych, a produkcja twierdzi, że zmiany nastąpiły też w regulaminie.
Skład jury 13. edycji "Mam talent": Małgorzata Foremniak, Jan Kliment i Agnieszka Chylińska. /AKPA

Przypomnijmy, że z powodu pandemii koronawirusa ostatni sezon "Mam talent" wyemitowany był jesienią 2019 roku. W 2020 roku stacja TVN zdecydowała, że przekłada emisję show na następną jesień.

Nowi jurorzy i prowadzący "Mam talent"

W programie doszło do zmian personalnych. Jeszcze w 2019 roku wiadomo było, że "Mam talent" pożegna się Szymon Hołownia, który zdecydował się wejść do polityki. Na stanowisku prowadzącego zastąpił go komik i standuper Michał Kempa. Będzie towarzyszył Marcinowi Prokopowi.

W składzie jury doszło do jednej zmiany. Agustina Egurrolę, który przeszedł do Telewizji Polskiej, zastąpił inny tancerz i choreograf - Jan Kliment. Niezmiennie innych uczestników oceniać będą też Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska, które zasiadają w jury od pierwszej edycji.

Reklama

Nowe zasady w "Mam talent". Co się zmienia?

To jednak nie koniec zmian. Produkcja programu przygotowała pewne poprawki w regulaminie, które mają uatrakcyjnić format.

Wprowadzony zostanie tzw. platynowy przycisk. Dzięki niemu, wybrana przez jury w czasie półfinałów osoba dostanie się bezpośrednio do finału.

Ponadto drugą zmianą jest też dzika karta - czyli przepustka do finału dla osoby, która odpadła w półfinałach, ale zdobyła największą liczbę głosów od widzów.

Przypomnijmy, że nadal będzie też funkcjonował złoty przycisk, dający awans uczestnikowi bezpośrednio do odcinków na żywo.

Kiedy oglądać "Mam talent"?

"Mam talent" niezmiennie emitowany będzie w soboty o godzinie 20:00. Pierwszy odcinek zostanie pokazany 4 września.