Reklama

Mam talent

"Mam talent": Bezkonkurencyjny Jakub Herfort

W drugim półfinałowym odcinku "Mam talent" bezkonkurencyjny okazał się 20-letni Jakub Herfort, który zachwycił nie tylko jurorów, ale i publiczność.

W drugim półfinałowym odcinku "Mam talent" bezkonkurencyjny okazał się 20-letni Jakub Herfort, który zachwycił nie tylko jurorów, ale i publiczność.
Jakub Herfort powalczy w finale /Mirosław Sosnowski /TVN

Od 3 września na antenie TVN możemy śledzić losy uczestników dziewiątej edycji "Mam talent", których ponownie ocenia jury w składzie: Małgorzata Foremniak, Agnieszka ChylińskaAgustin Egurrola

W drugim odcinku półfinałowym zwyciężył Jakub Herfort, który uzyskał najwięcej głosów od widzów.

Jakub Herfort śpiewa od dziecka, jednak do 17. roku życia było to śpiewanie całkowicie amatorskie. Dwa lata temu postanowił sprawdzić, czy jego zdolności wokalne są na tyle dobre, by móc śpiewać zawodowo. Trafił na lekcje śpiewu do pani Świderskiej z Gminnego Ośrodka Kultury. Uczy się śpiewu klasycznego.

Reklama

Najbardziej lubi wykonywać ballady, które według niego pobudzają serce i zmuszają do refleksji. Poza śpiewem od dwóch lat gra na bębnach w zespole Kombinatorzy. W wolnych chwilach pisze wiersze. Planuje studiować śpiew klasyczny w Poznaniu.

Już jego występ na castingu do "Mam talent" dostarczył wielu wrażeń. Podczas wykonywania przez niego utworu "Sway", Małgorzata Foremniak postanowiła zaprezentować swoje umiejętności ruchowe. Jurorka do tańca zachęciła także Agustina Egurrolę.  "Już wiecie, kto jest boginią seksu?" - zapytała publikę Chylińska. Jakub usłyszał trzy głosy na "tak", a namówiony przez jurorów zaśpiewał dodatkowo jeszcze jeden numer.

Na odcinek półfinałowy Jakub wybrał piosenkę "Can't Take My Eyes Off You" i... ponownie porwał do tańca jurorów.

"Jakub, nie wiem, czy pamiętasz, co ja zrobiłam, jak śpiewałeś na castingu. Nie poznałam sama siebie. Dobrze, że nie zrzuciłam z siebie wszystkiego. Jesteś niezwykły, absolutnie!" - mówiła uczestnikowi Małgorzata Foremniak.

Dzięki głosom publiczności, Jakub ma szansę powalczyć w finale "Mam talent". Oprócz niego w drugim odcinku triumfowała także Aleksandra Bednarz.