Reklama

Mam talent

Reklama

"Mam talent": Aleksandra Kiedrowicz i Kosma Wysokiński finalistami programu

Trzeci półfinałowy odcinek „Mam talent” okazał się szczęśliwy dla Aleksandry Kiedrowicz i Kosmy Wysokińskiego. To właśnie ich zobaczymy w finale programu.

Trzeci półfinałowy odcinek „Mam talent” okazał się szczęśliwy dla Aleksandry Kiedrowicz i Kosmy Wysokińskiego. To właśnie ich zobaczymy w finale programu.
Aleksandra Kiedrowicz zachwyciła widzów i jurorów /Grzegorz Press /TVN

Pierwszy na scenie zaprezentował się zespół Muzzart. Agustin Egurrola pochwalił muzyków za dobry pomysł i osobowość. "Spodziewałam się po waszym występie więcej" - mówiła zawiedziona Agnieszka Chylińska. Innego zdania była Małgorzata Foremniak, która doceniła konsekwencję uczestników w wyborze repertuaru i stylistyki.

Kosma Wysokiński to tancerz-samouk, który podczas castingu tak zachwycił Agustina Egurrolę, że ten po jego występie nacisnął tzw. Złoty Przycisk, dzięki któremu chłopak otrzymał awans do półfinału programu. "Od razu mnie zachwycił" - mówił juror, zapowiadając występ Kosmy.

Reklama

"Potrafisz już bardzo dużo, a widać, że się cały czas rozwijasz" - ocenił jego taniec Egurrola.

Następna zaprezentowała się Natalia Mularonek w utworze "Beneath Your Beautiful" oryginalnie wykonywanym przez Labrinth i Emeli Sande. Wokalistka najwyraźniej nie poradziła sobie z nerwami, przez co zebrała negatywne opinie jurorów.

"Wiesz, że cię uwielbiam. Trema to jest największy wróg wokalisty" - zwróciła się do niej Chylińska i dodała - "Trema cię zżarła". Z jej zdaniem zgodził się Agustin Egurrola - "Ten utwór ciebie przerósł". Występ Natalii jako "trochę słabszy" uznała także Małgorzata Foremniak.

Duże wrażenie na jurorach wywarł pochodzący z Łodzi, taneczno-akrobatyczny duet Black Lips. "Jestem pod wielkim wrażeniem. Przepiękny, profesjonalny występ" - komplementowała tancerzy Małgorzata Foremniak i kontynuowała - "was należy i trzeba przeżywać". "Namiętność to jest wasza wizytówka. Poszliście krok dalej, byliście jeszcze lepsi" - wtórowała jej Chylińska.

W odcinku zobaczyliśmy również pokaz akrobatycznej jazdy na rowerze, czyli występ Power Trial. "To jest mistrzostwo świata. Jesteście wspaniali" - usłyszał od jurorów rowerzysta, któremu na scenie asystowała jego żona.

Oczekiwań jurorów nie zawiódł Alex Pulda, który w programie zaśpiewał piosenkę "All of Me" Johna Legenda. "Trzymam za ciebie swoje lamparcie pazurki" - zapowiedziała jego występ Małgorzata Foremniak, dzięki której chłopak już na etapie castingowym otrzymał przepustkę do półfinału.

"Wzruszyłam się. Masz piękny głos, jesteś absolutnie utalentowanym chłopakiem" - mówiła jurorka po jego wykonaniu. "Ja widzę ogromny postęp"- zauważył Egurrola, który jednocześnie wyraził nadzieję, że chłopak utrzyma determinację w dążeniu do celu. Agnieszka Chylińska również pogratulowała Alexowi występu, nazywając go "fantastycznym wokalistą".

Magiczne sztuczki, które pokazał Przemek Lieske rozbawiły publiczność i wywołały mieszane uczucia w jurorach. Chłopak triki połączył z komicznym gagiem, w którym m.in. stojąc tyłem do jury, "oddawał mocz" na swój rekwizyt, czyli chusteczkę higieniczną.

"Jesteś kompletnym artystą. Twoje występy są przemyślane w każdym szczególe" - chwalił Przemka Egurrola. Chłopak nie przekonał do siebie Małgorzaty Foremniak, której bardziej podobała się jego prezentacja castingowa. "Olałeś ten numer" - żartowała jurorka. "Wolę, jak jesteś na rauszu" - dodała Chylińska, wspominając występ Przemka na przesłuchaniach, kiedy to odgrywał rolę pijanego.

Owacje na stojąco po swoim cyrkowym pokazie na wysokości otrzymała Aleksandra Kiedrowicz. "Zwariowałem. Wyglądasz jak bogini" - zachwycał się dziewczyną Agustin Egurrola, a jego pozytywną opinię podzieliły jurorki. "Mam ogromną nadzieję, że zobaczę cię w finale" - mówiła Chylińska.  

Gościem specjalnym programu była Marta Podulka, finalistka czwartej edycji "Mam talent". Wokalistka wykonała na scenie utwór "Jest pięknie" ze swojej debiutanckiej płyty "Nie przeszkadzać".

Zobacz teledysk "Jest pięknie":

Sprawdź tekst utworu "Jest pięknie" w serwisie Tekściory.pl!

Najwięcej głosów w trzecim odcinku półfinałowym zgromadziła Aleksandra Kiedrowicz. Decyzją jurorów, oprócz niej w finale zobaczymy także Kosmę Wysokińskiego. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama