Reklama

Mam talent

Reklama

"Mam talent": ACRO Team Silesia i Vlodyr w finale

Spośród uczestników czwartego półfinałowego odcinka "Mam talent" najwięcej głosów od publiczności otrzymał zespół ACRO Team Silesia. Decyzją jurorów w finale dołączy do niego Vlodyr.

Spośród uczestników czwartego półfinałowego odcinka "Mam talent" najwięcej głosów od publiczności otrzymał zespół ACRO Team Silesia. Decyzją jurorów w finale dołączy do niego Vlodyr.
Vlodyr został finalistą ósmej edycji "Mam talent" /Grzegorz Press /TVN

Jako pierwszy na scenie wystąpił folkowy zespół Łysa Góra, a jego wykonanie pochwalili jurorzy.

"Dzisiaj było bardzo dobrze" - mówiła Agnieszka Chylińska, która przyznała, że castingowy występ grupy nie przypadł jej do gustu. "My się naprawdę biliśmy o was. Ja dusiłam Chylińską" - żartowała Małgorzata Foremniak, wspominając etap przesłuchań.

Wrażenie na jury wywarł także taneczny duet Warszawski Funk, który w swojej choreografii do utworu "Uptown Funk" wykorzystał bieżnie.

"Najbardziej mi się podoba, że macie osobowość" - chwalił Agustin Egurrola, który docenił pomysł tancerzy. "Wspaniale, jestem oszołomiona!" - zachwycała się Foremniak.

Reklama

Zobaczyliśmy także 11-letnią Kornelię Mazur, która w półfinale znalazła się dzięki prowadzącemu, Marcinowi Prokopowi. To on po jej występie na przesłuchaniach nacisnął tzw. Złoty Przycisk, dając jej awans do odcinków na żywo.

"To był piękny występ, ale według mnie masz jeszcze czas, żeby wybiec na dużą scenę" - zauważył Agustin Egurrola. "Widziałabym cię w piosence bardziej dziewczyńskiej" - przyznała Agnieszka Chylińska.  

Jurorów ponownie zachwycił Vlodyr specjalizujący się w szybkim malowaniu obrazów. "Jestem bardzo mile zaskoczona. Uważam, że ty jesteś stworzony do wielkich przedsięwzięć" - mówiła mu Małgorzata Foremniak. "Jesteś wszechstronnym i utalentowanym człowiekiem" - dodał Egurrola. 

Pozytywne opinie po swoim pokazie tanecznym zebrała męska grupa Phantoms Crew. "Bardzo kibicuję zespołowi tanecznemu" - mówiła po ich występie Agnieszka Chylińska, która życzyła chłopakom zwycięstwa. "Dla mnie efekt był piorunujący" - wtórowała koleżance z jury Małgorzata Foremniak. Choreografię grupy docenił również Agustin Egurrola.

Nie lada niespodziankę swojej dziewczynie sprawił jeden członków Phantoms Crew, który zaprosił ją na scenie, a następnie poprosił o rękę. Zaskoczona wybranka nie mogła ukryć wzruszenia i powiedziała "tak".

Jurorzy pochlebne komentarze skierowali również pod adresem Michała Rycaja po jego freestyle’owym pokazie z użyciem piłki. "Jesteś mistrzem" - zwróciła się do chłopaka Foremniak, na której wrażenie zrobiła jego wielka precyzja w występie. "To było niesamowicie trudne" - zauważył Egurrola.

Na scenie zaprezentowała się także akrobatyczno-taneczna grupa ACRO Team Silesia. "Idealny występ. To było przepiękne" - komplementowała uczestników Chylińska. Małgorzata Foremniak swoje uznanie dla zespołu wyraziła owacjami na stojąco. "Możecie być z siebie absolutnie zadowoleni" - skwitował ich występ Agustin Egurrola.

W piosence Emeli Sande "Clown" na scenie zaprezentowała się Iga Cybulska. "Iga, nie powinno się kobiecie wypominać wieku, ale chciałam wszystkim przypomnieć, że ty masz tylko 14 lat" - mówiła Chylińska i dodała - "To był zaszczyt słuchać ciebie". "Kiedy śpiewasz, wychodzą mi gały i opada mi szczęka" - zachwycała się Małgorzata Foremniak.

Gościem specjalnym programu był zespół taneczny Lowzar, czyli finaliści siódmej edycji programu.

Głosami telewidzów do finału "Mam talent" przeszedł zespół ACRO Team Silesia. Decyzją jurorów dołączy do niego Vlodyr. Przypomnijmy, że nagrodą główną w programie jest 300 tysięcy złotych. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama