Reklama

Mam talent

"Mam talent": 44-letni Paweł Pomazan utarł nosa jurorom

​W sobotę, 9 września, powrócił "Mam talent". W pierwszym odcinku zachwycił, ale i zaskoczył 44-letni Paweł Pomazan.

Paweł Pomazan zaskoczył talentem

W jubileuszowej, dziesiątej edycji programu w jury ponownie zasiedli Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Agustin Egurrola, a rolę prowadzących powierzono ponownie Marcinowi ProkopowiSzymonowi Hołowni.

Reklama

Dużym zaskoczeniem pierwszego odcinka okazał się mieszkający w Legnicy Paweł Pomazan, który z zawodu jest technikiem-rolnikiem. Ma żonę i dwójkę dzieci.

Mężczyzna, który na castingu zaśpiewał utwór "A Love Worth Waiting For" Shakin' Stevensa, jurorów urzekł nie tylko swoim wokalem, ale i skromnością. Jego występ nagrodzony został owacjami na stojąco oraz awansem do dalszego etapu, co doprowadziło uczestnika do łez.

Sprawdź "A Love Worth Waiting For" w serwisie Teksciory.pl!

"Jesteś niezwykłym facetem, który nas maksymalnie zaskoczył" - powiedziała Pawłowi Agnieszka Chylińska. Jurorka przyznała, że nie spodziewała się po uczestniku tak wielkiego talentu, wręcz przeciwnie - założyła, że razem z kolegami z jury będzie zmuszona odprawić go z kwitkiem.

Agustin Egurrola dodał natomiast, że "ten program został wymyślony właśnie dla takich ludzi".

Wiele komplementów uczestnik otrzymuje również w komentarzach na profilu programu "Mam talent" na Facebooku.

Paweł Pomazan talent do muzyki odziedziczył po ojcu, a swoje zdolności wokalne odkrył w wieku 15 lat. Należał do Zespołu Pieśni i Tańca "Legnica", gdzie śpiewał i tańczył. Krótko po tym założył z kolegą własny zespół muzyczny. Zajmują się oprawą wesel i innych imprez okolicznościowych. Często spotykają się i grają na próbach, wspólnych spotkaniach towarzyskich.

Do wzięcia udziału w "Mam Talent" namówił Pawła syn. Poprzez program Paweł liczy na utwierdzenie się w przekonaniu, że faktycznie ma talent. Nie ma na swoim koncie jeszcze żadnych sukcesów muzycznych, ale marzy o nagraniu płyty z własną muzyką.

Najbliższa rodzina bardzo kibicuje mu w tym, co robi. Paweł interesuje się polityką i przyrodą, a w wolnych chwilach wędkuje i chodzi po górach. 

Kolejny castingowy odcinek dziesiątej edycji "Mam talent" wyemitowany zostanie w TVN, w sobotę 16 września o godz. 20. 

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent