Reklama

Mam talent

"Mam talent": 15-letnia Karolina Szkiłądź dostała złoty przycisk ("Trzeba biec")

15-letnia Karolina Szkiłądź tak zachwyciła Marcina Prokopa, że ten nagrodził ją złotym przyciskiem. Dzięki temu uczestniczka przeszła od razu do półfinału 11. edycji "Mam talent".

15-letnia Karolina Szkiłądź awansowała do półfinału

W piątym castingowym odcinku 11. serii "Mam talent" 15-letnia Karolina Szkiłądź wykonała przed jurorami autorską piosenkę "Trzeba biec", akompaniując sobie na ukulele.

Sprawdź tekst piosenki "Trzeba biec" w serwisie Teksciory.pl!

"Jestem po prostu rozwalona. Nie wiem, co mam powiedzieć" - mówiła Agnieszka Chylińska. "Taki anioł na scenie, który mówi, że zawsze jest nadzieja" - powiedział o uczestniczce Agustin Egurrola, a Małgorzata Foremniak określiła ją jako "zjawiskową".

Reklama

Występ Karoliny spodobał się jednak nie tylko jurorom. Prowadzący program, Marcin Prokop, nagrodził nastolatkę złotym przyciskiem, który dał jej awans do półfinału.

Uczennica trzeciej klasy gimnazjum w Janowie mieszka w Białousach. Uczy się w również w czwartej klasie szkoły estradowej im. Anny German w Białymstoku.

Nastolatka (na swoim profilu na Instagramie pisze o sobie "artystyczna dusza") ma na koncie nagrody w różnych konkursach artystycznych.

"Dziękuję wszystkim za gratulacje, za ciepłe słowa, za trzymanie kciuków, za to że oglądaliście, za wsparcie! Jest mi ogromnie miło! Wysyłam dużo uśmiechów i mnóstwo uścisków!" - napisała Karolina po awansie do półfinału "Mam talent".

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***