Reklama

Mam talent

Ana Andrzejewska awansowała do finału "Mam talent": Zobacz teledysk "Angel" [TEKST]

Wokalistka Ana Andrzejewska na występ w półfinale 12. edycji "Mam talent" przygotowała piosenkę "Angel". Do sieci trafił już teledysk do tego utworu.

Ana Andrzejewska w półfinale "Mam talent"

Po roku przerwy na antenę TVN powrócił "Mam talent"

W 12. serii programu w roli jurorów ponownie pojawili się Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińską oraz Agustin Egurrola. Funkcję prowadzących niezmiennie pełnią Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

W sobotę (26 października) w pierwszym półfinale na żywo zaprezentowała się m.in. Ana Andrzejewska. Wokalistka z Częstochowy do tego etapu awansowała dzięki złotemu przyciskowi od Małgorzaty Foremniak.

Reklama

Specjalnie na ten występ Ana przygotowała autorski utwór "Angel", który zachwycił jurorów.

Sprawdź tekst piosenki "Angel" w serwisie Teksciory.pl!

"Dzięki 'Mam talent' narodziłam się na nowo. Ja już wygrałam, to jest taka klamra w moim życiu, jak się bardzo chce, to można wszystko" - mówiła Ana po swoim występie, starając się powstrzymać wzruszenie.

"Czułam się jak na koncercie wielkiej gwiazdy, przepięknie dziś wyglądasz. Twoja barwa... Jesteś wybitną wokalistką" - chwaliła Chylińska.

"Byłem świadkiem narodzin gwiazdy, do końca było wszystko wytrzymane, fantastyczny występ" - Egurrola sam przyznał, że nie wie, co dodać.

"Jestem zaszczycona, że to ja przycisnęłam złoty guzik. Jestem przekonana że twoja kariera międzynarodowa jest tylko kwestią czasu" - to jeszcze opinia Foremniak.

Ana Andrzejewska w głosowaniu widzów znalazła się na podium razem z rowerzystą Krystianem Herbą. Awans do finału zawdzięcza Małgorzacie Foremniak i Agnieszce Chylińskiej; na jej rywala głosował tylko Agustin Egurrola.


***Zobacz materiały o podobnej tematyce***