Reklama

Mam talent

Sara James wzbudza zachwyt po "Mam talent". "Nowa europejska gwiazda"

Sara James zdobywa coraz większą popularność. Po jej występie w amerykańskim "Mam talent", jej karierą zainteresowało się niemieckie Deutsche Welle, które przygotowało o niej specjalny materiał. 14-letnia Polka zdobędzie też grono fanów u naszego zachodniego sąsiada?

Sara James zdobywa coraz większą popularność. Po jej występie w amerykańskim "Mam talent", jej karierą zainteresowało się niemieckie Deutsche Welle, które przygotowało o niej specjalny materiał. 14-letnia Polka zdobędzie też grono fanów u naszego zachodniego sąsiada?
Sukces Sary James nie przeszedł niezauważony również poza Polską /Trae Patton/NBCU Photo Bank /Getty Images

Przypomnijmy, że podczas castingowego odcinka Sara James zaśpiewała piosenkę "Lovely" Billie Eilish. "Słyszeliśmy przez lata wielu wokalistów, ale to było wow! Może nie było idealnie, ale masz w sobie prawdziwy blask gwiazdy" - powiedział po występie 14-latki Simon Cowell.

Juror postanowił wcisnąć Złoty Przycisk, dając wokalistce z Polski bezpośredni awans do półfinałów. Na scenie pojawiła się mama Sary, by ją uściskać i złożyć gratulacje. Wzruszona dziewczyna nie kryła łez. Cała czwórka jurorów oklaskiwała nastolatkę na stojąco.

"Szczerze, brak mi słów. Gdy o tym myślę, dosłownie się trzęsę. Jestem po prostu taka szczęśliwa. To coś, o czym marzyłam i stało się. To prawdziwe szaleństwo!" - cieszyła się Sara w rozmowie z serwisem People.

Reklama

Sara James zdobędzie popularność w Niemczech? Tam też są nią oczarowani

Kolejny sukces Sary James nie umknął uwadze stacji Deutsche Welle. Na kanale DW Euromaxx pojawił się materiał pt. "Jak polska wokalistka dostała się na największy casting na świecie", opisujący jej dobrze rozwijającą się karierę.

"Sara James żyje marzeniem wielu młodych wokalistek na całym świecie. Ma miliony fanów" - słyszymy na wstępie.

Dziennikarz przypomniał sukces Sary James na Eurowizji Junior w 2021 roku, gdzie zajęła drugie miejsce z piosenką "Somebody" oraz zaznaczył, że podczas jej castingu do amerykańskiego talent show "nawet Simon Cowell, zazwyczaj trzymający emocje na wodzy, nie krył zachwytów".

W materiale przybliżono skąd pochodzi Sara James (Ośno Lubuskie) oraz zapytano ją o jej afrykańskie korzenie.

"Płynie we mnie afrykańska krew. Posiadanie takich korzeni to niesamowita sprawa" - mówiła Sara.

Sara James w półfinale "Mam talent". Kiedy wystąpi?

Wiadomo już, kiedy dokładnie zobaczymy Sarę James w odcinku na żywo w amerykańskim "Mam talent". Wokalistka wystąpi w półfinale przed publicznością i amerykańskimi widzami w nocy z wtorku na środę polskiego czasu (23/24 sierpnia).

W tym samym odcinku pojawią się m.in.: wokalistka Amanda Mammana, taneczny duet Funkanometry, śpiewający wujek i jego siostrzenica JoJo And Bri, francuski magik Nicolas RIBS oraz dziecięca grupa XOMG POP!