Reklama

Mam talent

Największy błąd widzów "Mam talent"? Kristen Cruz poza finałem!

"Moim zdaniem wybrałaś złą piosenkę" - powiedział Simon Cowell do 19-letniej Kristen Cruz. Uczestniczka amerykańskiego "Mam talent" w półfinale zaśpiewała utwór "Nothing Breaks Like a Heart" Marka Ronsona i Miley Cyrus, choć jako swoich idoli wymieniła Adele i Amy Winehouse.

"Moim zdaniem wybrałaś złą piosenkę" - powiedział Simon Cowell do 19-letniej Kristen Cruz. Uczestniczka amerykańskiego "Mam talent" w półfinale zaśpiewała utwór "Nothing Breaks Like a Heart" Marka Ronsona i Miley Cyrus, choć jako swoich idoli wymieniła Adele i Amy Winehouse.
Kristen Cruz w półfinale "America's Got Talent" /Trae Patton/NBC /Getty Images

Kristen Cruz ma 19 lat i przyjechała do "Mam talent" z Crawley w Teksasie. Jak sama stwierdziła na co dzień "zajmuje się śpiewaniem i przygotowaniem napojów".

"Starałam się o pracę w Home Depot (sieć supermarketów w USA - przyp. red.), ale zdałam sobie sprawę, że chcę śpiewać. Nie chcę nie wierzyć w siebie i nie spróbować. Chcę inspirować ludzi. Pokazać im, że nie muszą być nikim innym. Nie muszę spełniać standardów wytwórni" - mówiła.

Warto nadmienić, że Cruz nie jest osobą całkiem anonimową. Cieszy się sporą popularnością na TikToku, gdzie jej kanał - gdzie, jak sama stwierdziła, śpiewa oraz miesza drinki - śledzi 2,2 mln obserwujących.

Reklama

"Mam talent": Kristen Cruz popełniła błąd w półfinale?

Uczestniczka w półfinale sięgnęła po "Nothing Breaks Like a Heart" Marka Ronsona i Miley Cyrus. Zapytana przez Simona Cowella o swoich idoli wymieniła Adele i Amy Winehouse.

"Moim zdaniem dziś wybrałaś złą piosenkę. Wykrzyczałaś ją; masz wspaniały głos, ale wydaje mi się, że nie czułaś się związana z tym utworem" - ocenił juror.

Z jego zdaniem nie zgodziła się Heidi Klum. "Jak zamknęłam oczy, to słyszałam Miley Cyrus. Byłaś niesamowita, musisz być na tej scenie" - podkreśliła niemiecka modelka, prywatnie żona Toma Kaulitza, gitarzysty grupy Tokio Hotel, była żona wokalisty Seala.

Nastolatkę za mocny głos pochwalił też Howie Mandel, który podkreślił, że Ameryka może wybrać tylko dwóch finalistów, a on ma nadzieję, że Kristen będzie jednym z nich.

Sprawdź tekst "Nothing Breaks Like a Heart" w serwisie Tekściory.pl!

Pomyłka widzów w "Mam talent"? "Powinna być w finale"

Wideo z występem Kristen Cruz ma ponad 400 tys. odsłon. To drugi najlepszy wynik z środowego półfinału - najwięcej ma taneczna grupa Mayyas (ponad 1,2 mln odtworzeń).

Decyzją telewidzów do finału awansowali właśnie Mayyas oraz Kristy Sellars (taniec na rurze). W komentarzach internauci nie kryją rozczarowania takim obrotem spraw.

"Ona odniesie jeszcze większy sukces. Zapamiętajcie moje słowa", "Ona powinna być w finale", "Jest niesamowita, nigdy nie słyszałem tak pięknego głosu", "Jest gwiazdą" - czytamy we wpisach pod jej występem, a komentujący zwracają uwagę na fakt, że Kristen ma dopiero 19 lat.

Nie brak głosów, że brak awansu Kristen Cruz to jeden z największych błędów tej edycji "America's Got Talent".

Finał "Mam talent". Kto wystąpi?

Oprócz 14-letniej Sary James i magika Yu Hojina z Korei Południowej w finale "Mam talent" zobaczymy również: saksofonistę Avery'ego Dixona, muzyka country Drake'a Miligana, trio Chapel Hart, magika Nicolasa RIBSA, taneczną ekipę Mayyas i Kristy Sellars (taniec na rurze) oraz dwóch uczestników, którzy zostaną wyłonieni w ostatnim półfinale.