Reklama

Mam talent

"Mam talent": Śpiewający pies podbija sieć!

Duet Oscar i Pam zachwycił jurorów oraz publiczność amerykańskiego "Mam talent". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Oscar jest psem.

Pies Oscar w "Mam talent"

Oscar to 3-letni Golden Retriever, natomiast Pam to jego 59-letnia opiekunka. Już na wejściu ten nietypowy duet zaskoczył jurorów.

"Czemu zgłosiłaś się do programu w tym roku" - dopytywał Simon Cowell.

Uczestniczka stwierdziła, że jej pies ma nietypowy talent, ponieważ potrafi śpiewać. "Umie zrobić nawet vibrato" - zapewniała kobieta.

"Zaczął śpiewać 1,5 roku temu w salonie, kiedy grałam na pianinie, a teraz naprawdę śpiewa" - tłumaczyła kobieta Cowellowi, który był przekonany, że kobieta go wkręca.

"Nie chcę oczekiwać zbyt wiele, robię ten program od wielu lat, ale myślę, że gdy znajdziemy śpiewającego psa, to osiągniemy już wszystko" - podsumował łowca talentów.

Reklama

Chwilę później Pam na pianinie zagrała Kanon D-dur Pachelbela, a siedzący obok niej czwórnóg zaczął wyć do muzyki, czym zaskoczył jurorów oraz prowadzącą Tyrę Banks, a przy okazji rozczulił widownię.

Oscar i Pam na koniec otrzymali owacje na stojąco, a w sieci ich występ obejrzano już ponad 600 tys. razy. Czy duet przejdzie do dalszego etapu programu wiadomo będzie dopiero 17 lipca, czyli podczas następnego odcinka "Mam talent".

Przypomnijmy, że w 13. sezonie programu oprócz Simona Cowella w jury zasiadają Howie Mandell, Mel B i Heidi Klum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mam Talent | Simon Cowell | viral

Reklama