Reklama

Mam talent

"Mam talent": Matka i córka ze złotym przyciskiem. Wideo podbija sieć

Ponad 10 mln odsłon zanotował castingowy występ Honey i Sammy - córki i matki w brytyjskiej edycji "Mam talent". Jak rodzinny duet wypadł w półfinale?

Honey i Sammy w półfinale brytyjskiego "Mam talent"

W Wielkiej Brytanii trwa 14. już edycja tamtejszej odsłony "Mam talent". Uczestników oceniają Simon Cowell, Amanda Holden, Alesha DixonDavid Walliams.

W związku z pandemią koronawirusa nagrania programu zostały wstrzymane. Pierwsze odcinki castingowe pokazano w kwietniu i maju, półfinały przeniesiono na wrzesień.

Na etapie castingowym jeden ze złotych przycisków od jurorów (gwarantujący od razu awans do półfinałów) otrzymał rodzinny duet Honey i Sammy. Amanda Holden uznała, że śpiewające córka i matka powinny znaleźć się w kolejnym etapie.

Reklama

Nagranie z ich emocjonalnego występu stało się hitem sieci, notując ponad 10 mln odsłon.

Zgłoszenie się do programu i zaśpiewanie dla milionów widzów było pomysłem 15-letniej Honey. Nastolatka wyznała, że bycie z mamą w takim miejscu to najpiękniejsza rzecz w jej życiu. Pomysł o wspólnym występie zrodził się po tym, jak u jej 43-letniej mamy zdiagnozowano raka.

W półfinale rodzinny duet wykonał piosenkę "You Are The Reason" (posłuchaj!) Caluma Scotta.

"Marzę, żeby zaśpiewać kiedyś w ten sposób ze swoją córką. To piękne doświadczenie, które dzielicie wspólnie" - podkreśliła Alesha Dixon, jednak mama z córką decyzją telewidzów pożegnały się z programem.