Reklama

Kraków Live Festival 2015

Kraków Live Festival 2015 na Błoniach?

Nie na terenie Muzeum Lotnictwa, a na krakowskich Błoniach najprawdopodobniej odbędzie się Kraków Live Festival. Koncerty w centrum Krakowa mają kończyć się o godzinie 22.

Według informacji, jakich udzielił serwisowi LoveKraków.pl prezydent miasta Jacek Majchrowski, impreza będzie kosztować Kraków dwa miliony złotych. Resztę dołożyć ma organizator festiwalu.

Reklama

Ponadto Majchrowski przyznał, że miasto chce, aby zmieniła się formuła imprezy. Trzydniowe wydarzenie w centrum Krakowa ma kończyć się o godzinie 22 i po tej godzinie przenosić się do pobliskich klubów.

Informacja o powrocie festiwalu została zapowiedziana 17 lutego na facebookowym profilu imprezy. Wydarzenie ma odbyć się w dniach 20-22 sierpnia. Organizatorzy nie podali natomiast innych szczegółów imprezy.

Kraków Live Festival powraca po roku przerwy. W kwietniu 2014 roku ogłoszono, że festiwal zostaje zawieszony na rok. Nieco wcześniej Live Music Festival stracił sponsora tytularnego, czyli Coca-Colę.

Warto również przypomnieć, że Coke Live Music Festival miał w przeszłości gościć na Błoniach. Ostatecznie impreza w 2007 roku odbyła się na terenie Muzeum Lotnica, a wystąpili na niej: Rihanna, Common, Lily Allen oraz Faithless.

Na krakowskich Błoniach odbywał się także inny festiwal Alter Artu - Selector.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: coke live music festival | Kraków Live Festival