Reklama

Idol

​"Idol": Czy Maciej Dowbor zastąpi Maćka Rocka w odcinkach na żywo?

Już dziś pierwszy z sześciu odcinków programu na żywo. Ośmioro finalistów wykona wybrane przez siebie utwory, wybrane z listy z propozycjami, które związane są z tematem odcinka. Podczas prób towarzyszył im Maciej Dowbor. Czy prezenter zastąpi w roli prowadzącego Maćka Rocka?

Maciek Rock odda Maćkowi Dowborowi rolę prowadzącego "Idola"?

W rywalizacji o tytuł "Idola", 250 tys. zł i kontrakt płytowy pozostało ośmiu uczestników. O ich dalszym losie zadecydują widzowie razem z jury (Elżbieta Zapendowska, Ewa Farna, Janusz Panasewicz, Wojtek Łuszczykiewicz).

W pierwszym odcinku na żywo ośmioro finalistów wykona wybrane przez siebie z listy z propozycjami utwory związane z tematem odcinka. Każdy z nich trenował także piosenkę "ratunkową". Na planie był (jak zwykle) Maciej Rock.

Reklama

Uczestnikom w czasie prób towarzyszył także prowadzący "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", Maciej Dowbor. Czyżby producenci programu szykowali prawdziwą bombę i tak zwane "live’y" poprowadzi nie Rock, ale właśnie Maciej Dowbor?

Sądząc po minie dotychczasowego prowadzącego "Idola", wszystko jest możliwe... Nikt nie byłby zadowolony, gdyby musiał przekazać pałeczkę, w tym przypadku mikrofon, w trakcie trwania programu. Tym bardziej, że Maciek Rock zdążył już przez te kilka miesięcy poznać uczestników, a nawet ma swoich faworytów.

Czy wspólne zdjęcia coś sugerują, czy może pojawienie się tak szykownego Dowbora na planie "Idola" oznacza jeszcze coś innego? Odpowiedź już dziś wieczorem!

Premiera pierwszego z sześciu odcinków na żywo w środę o godzinie 20:00 w Polsacie. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Idol | Maciej Dowbor | Maciej Rock

Reklama