Reklama

Hej Fest

Ruszyła sprzedaż biletów na Hej Fest

Już za niecały miesiąc rozpocznie się Hej Fest, czyli cykl 18 wakacyjnych koncertów granych na szczycie Gubałówki i na Równi Krupowej przez gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Bilety na te wyjątkowe wydarzenia są już dostępne.

Brodka wystąpi podczas Hej Fest

Koncerty w ramach Hej Fest będą dostarczać niezapomnianych wrażeń przez 10 wakacyjnych weekendów, od 26 czerwca do 11 września. Na Gubałówce w Zakopanem, na najwyżej położonej w Polsce scenie z widokiem na Tatry wystąpią m.in.: Kult, Monika Brodka, Enej, Afromental, Mela Koteluk, Dawid Podsiadło, HappySad, Perfect, Lady Pank i Dżem.

Reklama

Bilety są już dostępne w sprzedaży, ich ceny zaczynają się od 25 zł.

Najważniejszą ideą festiwalu jest promocja zespołów dopiero walczących o uznanie publiczności, grających muzykę na wysokim poziomie, gotowych zaistnieć na scenie. Dlatego przed koncertem każdej gwiazdy jako supporty wystąpią wykonawcy wyłonieni w specjalnie zorganizowanym konkursie. Zwycięzcy wybrani przez publiczność, internautów i jurorów zdobędą pieniądze na nagranie płyty lub teledysku (40 tys. zł dla zespołu, który zajął pierwsze miejsce) oraz 10 tys. zł (miejsce pierwsze) na trasę koncertową z jednym z festiwalowych zespołów.

ZOBACZ SYLWETKI WSZYSTKICH 32 UCZESTNIKÓW KONKURSU!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Hej Fest