Reklama

Hej Fest

Hej Fest: Kult na najwyżej położonej scenie w Polsce

1123 m n.p.m. - to na tej wysokości odbędą się kolejne koncerty w ramach Hej Fest. W sobotę (9 lipca) na scenie na Gubałówce w Zakopanem wystąpi grupa Kult.

1123 m n.p.m. - to na tej wysokości odbędą się kolejne koncerty w ramach Hej Fest. W sobotę (9 lipca) na scenie na Gubałówce w Zakopanem wystąpi grupa Kult.
Kazik Staszewski stoi na czele grupy Kult /fot. Łukasz Kłos /Reporter

Hej Fest - festiwal supportów rozpoczął się 26 czerwca i potrwa do 11 września. Przez 11 weekendów na Gubałówce i Równi Krupowej w Zakopanem odbywać się będą koncerty znanych polskich artystów m.in. Kult, Hey, Monika Brodka, Enej, Afromental, Mela Koteluk, Dawid Podsiadło, LemON, happysad, Perfect, Lady PankDżem.

Występ Kultu będzie pierwszym na Gubałówce, skąd rozpościera się niesamowity widok na Tatry. Uczestnicy koncertów na teren festiwalu będą mogli wyjechać kolejką PKL.

Reklama

"Organizowany przez Polskie Koleje Linowe festiwal muzyczny Hej Fest jest powrotem do najlepszych tradycji Gubałówki, która stanowiła nie tylko kluczowy zimowy ośrodek narciarski, ale także letnie centrum kultury i rozrywki na wysokim poziomie" - mówi Patryk Białokozowicz, członek zarządu PKL.

Gwiazdy poprzedzać będą wykonawcy wybrani przez naszych internautów w konkursie na support. 16 zespołów zostanie poddanych ocenie przez publiczność i będą przechodzić kolejne etapy. Z 16 zostanie 10 (ośmiu, którzy przeszli i dwóch z dziką kartą), potem sześciu i na końcu trzech w finale przed grupą LemON.

Z kolei w niedzielę (10 lipca) na Gubałówce zagra zespół Bracia z gościem specjalnym - Krzysztofem Cugowskim.