Reklama

Eurowizja 2016

Eurowizja 2016: Michał Szpak skomentował zachowanie Edyty Górniak

Michał Szpak był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. W rozmowie z prowadzącym reprezentant Polski w konkursie Eurowizji skomentował zachowanie Edyty Górniak. Odpowiedział też na pytanie, kto jego zdaniem jest bardziej seksowny - Edyta czy Conchita?

Obok reprezentanta Polski na tegorocznej Eurowizji na kanapie u Kuby Wojewódzkiego zasiadła wokalistka zespołu Hey, Katarzyna Nosowska.

W rozmowie z Wojewódzkim Michał Szpak zdradził, co sądzi o kontrowersyjnym zachowaniu Edyty Górniak, która rzekomo nie zna jego nazwiska.

Wokalista przyznał, że było mu przykro z powodu ignorancji Górniak. Autor eurowizyjnej piosenki "Color of Your Life" zaproponował wokalistce prywatną wizytę z bukietem kwiatów.

"Mogę przybyć do Krakowa z kwiatami, zapukać do drzwi i powiedzieć: ‘Dzień dobry, pani Edyto, jestem Michał Szpak" - mówił wokalista.

Prowadzący zapytał Michała Szpaka również o to, kto jego zdaniem jest bardziej sexy - Conchita Wurst czy Edyta. "Edyta, zdecydowanie" - odpowiedział bez namysłu Szpak.

Reklama

Gość Wojewódzkiego odniósł się również do porównań jego osoby do wspomnianej Conchity Wurst, która zwyciężyła podczas Eurowizji w 2014 roku.

"Nie widzę żadnego podobieństwa" - wyznał Michał w rozmowie z Wojewódzkim.

Zobacz fragment rozmowy Kuby Wojewódzkiego z Michałem Szpakiem:

W programie Wojewódzkiego miał także premierę najnowszy singel grupy Hey - "Prędko, prędzej".

Posłuchaj utworu "Prędko, prędzej":

Sprawdź tekst utworu "Prędko, prędzej" w serwisie Teksciory.pl!